reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jestem wrażliwa na zmianę pogody. A ze idzie ochłodzenie i deszcz to łeb mi rozsadzi... mówimy o migrenowym boli głowy gdzie potrafię wymiotowac do tego wiec chce szybko interweniowac... bo rano jeszcze będzie mnie bolała jak nic nie wezmę
Bierz apap nic dziecku nie będzie jak masz się męczyć to gorzej wpływa na malego dziecia
 
reklama
W domu, w życiu nie pojadę do szpitala zanim nie będzie skurczy co 3 minuty. No ustały. Mlody się chyba przestraszył jak go doktorek po głowie pogłaskał.
Ja tak mam codziennie już 3 dobę... w nocy rodzę przychodzi popołudnie i szlag wszystko trafia. Frustracja narasta o zmęczeniu nie wspomnę.
 
Ja tak mam codziennie już 3 dobę... w nocy rodzę przychodzi popołudnie i szlag wszystko trafia. Frustracja narasta o zmęczeniu nie wspomnę.
Ani nie mów. Plus jest taki, że widać zmianę na ktg i to, że jednak główka już przyparta, nie odbija. Mlody na ktg już się nie gubi, bo chyba nie ma gdzie spieprzać, nie wierzga jak dziki mustang tylko te skurcze normalnie widać, w sensie, że nic nic nic, skurcz ponad minutę i znowu spadek do zera
 
Poszłam wyciagnelam drania całego z lodówki i jak go nie kroje w pół i słyszę takie soczyste pękanie otwieram zawartość a tam mega ciemno różowy, soczysty aż sok wycieka arbuz!!!!! Normalnie zjadłam ćwierć i myślę kuźwa kupiony w całości w ciemno i tak mi się udało!!!! Wcześniej ta czekolada ale ja sobie obiecujemy od jutra mniej mniej bez słodyczy może......
 
Ani nie mów. Plus jest taki, że widać zmianę na ktg i to, że jednak główka już przyparta, nie odbija. Mlody na ktg już się nie gubi, bo chyba nie ma gdzie spieprzać, nie wierzga jak dziki mustang tylko te skurcze normalnie widać, w sensie, że nic nic nic, skurcz ponad minutę i znowu spadek do zera
U mnie do minuty póki co ale zawsze powyżej 30 sekund. Pędę się z tym pierd..lić jeszcze z tydzień chyba że młody ma coś z wilkołaka i wyskoczy sobota/niedziela szczególnie że dodatkowo moi chłopcy wszyscy też opuszczają gniazdo... także rozkosznie.
 
Poszłam wyciagnelam drania całego z lodówki i jak go nie kroje w pół i słyszę takie soczyste pękanie otwieram zawartość a tam mega ciemno różowy, soczysty aż sok wycieka arbuz!!!!! Normalnie zjadłam ćwierć i myślę kuźwa kupiony w całości w ciemno i tak mi się udało!!!! Wcześniej ta czekolada ale ja sobie obiecujemy od jutra mniej mniej bez słodyczy może......
Podziel się!
 
Ani nie mów. Plus jest taki, że widać zmianę na ktg i to, że jednak główka już przyparta, nie odbija. Mlody na ktg już się nie gubi, bo chyba nie ma gdzie spieprzać, nie wierzga jak dziki mustang tylko te skurcze normalnie widać, w sensie, że nic nic nic, skurcz ponad minutę i znowu spadek do zera
No to ja się na tym nie znam, nawet skurcza nigdy nie miałam i obym nie miała, a ♊ przecież urodzone w 39+3 więc kuźwa ja bym chyba je przynosiła i nic by się nie zadziało
 
reklama
Poszłam wyciagnelam drania całego z lodówki i jak go nie kroje w pół i słyszę takie soczyste pękanie otwieram zawartość a tam mega ciemno różowy, soczysty aż sok wycieka arbuz!!!!! Normalnie zjadłam ćwierć i myślę kuźwa kupiony w całości w ciemno i tak mi się udało!!!! Wcześniej ta czekolada ale ja sobie obiecujemy od jutra mniej mniej bez słodyczy może......
Nie wiem czemu byłam pewna że piszesz o kurczaku że coś z nim nie teges po przekrojeniu... Boże chyba powinnam się leczyć.
 
Do góry