reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Przepraszam że was nie doczytuje. W nocy nadrobię. Moja Kasieńka za ok 2 godz będzie miała operację ratująca życie. Mamy 60% że przeżyje. Prawdopodobnie w tej przeponie była mała dziureczka i wszystko było ok do porodu a w czasie albo skurczy pękła albo jak sama zaczęła krzyczeć i oddychać . Z serduszkiem na szczęście jest wszystko ok. Dostałam zdjęcie od męża to biedulka jest cała czerwona wokol usteczek
To trzymam kciuki. 60% to już coś...
 
reklama
Przepraszam że was nie doczytuje. W nocy nadrobię. Moja Kasieńka za ok 2 godz będzie miała operację ratująca życie. Mamy 60% że przeżyje. Prawdopodobnie w tej przeponie była mała dziureczka i wszystko było ok do porodu a w czasie albo skurczy pękła albo jak sama zaczęła krzyczeć i oddychać . Z serduszkiem na szczęście jest wszystko ok. Dostałam zdjęcie od męża to biedulka jest cała czerwona wokol usteczek
Kochana przesyłam moc energii do Katowic. Czekamy na dobre wieści!
 
Dziewczyny ja się z Wami żegnam, podjęłam decyzję że usuwam konto. Wszystko mnie stresuje, martwi, nie wierzę w szczęśliwe zakończenie. :( a nie chce tu tylko smutku i negatywnych emocji wprowadzać.
Życzę Wam wszystkim zdrowia i lekkich porodów. Trzymajcie się :*
Jeśli możecie to proszę o modlitwę za moją Córeczkę. :(
Agata, nie rob tego i zostan z nami. Zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze. Zawsze dobrze jest byc wsrod zyczliwych ludzi, a tutaj sa wlasnie tacy :) kazda z nas ma swoje problemy raz wieksze, a raz mniejsze. Na szczescie los sie lubi odmieniac na lepsze :)
 
Przepraszam że was nie doczytuje. W nocy nadrobię. Moja Kasieńka za ok 2 godz będzie miała operację ratująca życie. Mamy 60% że przeżyje. Prawdopodobnie w tej przeponie była mała dziureczka i wszystko było ok do porodu a w czasie albo skurczy pękła albo jak sama zaczęła krzyczeć i oddychać . Z serduszkiem na szczęście jest wszystko ok. Dostałam zdjęcie od męża to biedulka jest cała czerwona wokol usteczek

Trzymaj się.. modlimy się dalej..
 
Właśnie skończyłam czytać Wasze posty dziewczyny. Co za dzień:/ powiem Wam, że przez te wydarzenia aż samej mi zrobiło się smutno. Niby człowiek słucha lekarzy, którzy zapewniają że ciąża rozwija się książkowo, a tak naprawdę aż do chwili porodu nie można być niczego pewnym [emoji21]

@Efka19840 modlilam się za Twoją kruszynce i głęboko wierzę, że wyjdzie z tego ..
 
Dziewczyny ja się z Wami żegnam, podjęłam decyzję że usuwam konto. Wszystko mnie stresuje, martwi, nie wierzę w szczęśliwe zakończenie. :( a nie chce tu tylko smutku i negatywnych emocji wprowadzać.
Życzę Wam wszystkim zdrowia i lekkich porodów. Trzymajcie się :*
Jeśli możecie to proszę o modlitwę za moją Córeczkę. :(

Ostatnia prosta. Wszystkie ci tu dobrze życzymy.. pamiętaj.. będziemy się modlić i trzymać kciuki. Dzisiaj nad ranem urodziła się nam wrzesnioweczka którą teraz walczy o życie.. I o nią też się modlimy.. tyle z nami byłaś? Myślisz że warto teraz się poddawać? Mimo decyzji którą podejmiesz trzymamy kciuki za was
 
Przepraszam że was nie doczytuje. W nocy nadrobię. Moja Kasieńka za ok 2 godz będzie miała operację ratująca życie. Mamy 60% że przeżyje. Prawdopodobnie w tej przeponie była mała dziureczka i wszystko było ok do porodu a w czasie albo skurczy pękła albo jak sama zaczęła krzyczeć i oddychać . Z serduszkiem na szczęście jest wszystko ok. Dostałam zdjęcie od męża to biedulka jest cała czerwona wokol usteczek
Modlę się za Twoją córeczkę i za Ciebie . Musi być dobrze , dużo siły .
 
Przepraszam że was nie doczytuje. W nocy nadrobię. Moja Kasieńka za ok 2 godz będzie miała operację ratująca życie. Mamy 60% że przeżyje. Prawdopodobnie w tej przeponie była mała dziureczka i wszystko było ok do porodu a w czasie albo skurczy pękła albo jak sama zaczęła krzyczeć i oddychać . Z serduszkiem na szczęście jest wszystko ok. Dostałam zdjęcie od męża to biedulka jest cała czerwona wokol usteczek

O 15 koronka do miłosierdzia Bożego.. która wierzy niech się modli że mną..
 
Chyba jestem głupia bo nie kumam o co tam chodzi ja potrzebuje konkretnie jak biorę heparyne to lekarze chyba wiedzą co robią? Co może się stać dziecku jak mu podadzą te wit k? Jejku ja normalnie osiwieje
Też biorę heparyne i teraz się zastanawiam co z tą vit K . Podawać czy nie.. Jeden wielki mętlik W głowie. Muszę się chyba doedukowac serio
 
reklama
Przepraszam że was nie doczytuje. W nocy nadrobię. Moja Kasieńka za ok 2 godz będzie miała operację ratująca życie. Mamy 60% że przeżyje. Prawdopodobnie w tej przeponie była mała dziureczka i wszystko było ok do porodu a w czasie albo skurczy pękła albo jak sama zaczęła krzyczeć i oddychać . Z serduszkiem na szczęście jest wszystko ok. Dostałam zdjęcie od męża to biedulka jest cała czerwona wokol usteczek
Trzymam mocno kciuki za Twoją kruszynkę :*
 
Do góry