reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja mam termin na 11 wrzesnia. Ale chciałabym urodzic jeszcze pod koniec sierpnia zeby maz mial urlop i sie zorganizować jakos.:p wiec jak tylko lekarz da zielone swiatlo bedziemy przyspieszac :p

Ja tez myśle ze się „ rozpakuje” końcem sierpnia tak miałam z córkami, 2 tyg wcześniej. Ale zobaczy się czasu jeszcze dużo :)


p19u3e3k367ah8zu.png
 
reklama
Widziałam ze dziewczyny na staraniach miały taka listę która co kiedy i wogole. U nas by się przydała z terminami albo według tygodni :)


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Pierwsze to urodziłam po terminie w 41 tc ale akurat swieta wielkanocne byly to sobie tydzien posiedzial :p a drugiego malego 5 dni przed terminem :p
 
Pierwsze to urodziłam po terminie w 41 tc ale akurat swieta wielkanocne byly to sobie tydzien posiedzial :p a drugiego malego 5 dni przed terminem :p

Ja nie miałam tak dobrze niestety bo akurat chwile robił na czarno i wolnego nie było jak , a teraz w delegacji ale to własna firma i jak mi z tydzień min nie posiedzi to przysięgam zarąbię :) ktoś musi młode do szkoły , dom ogarnac, i wogole. A nie mam tu rodziny ani nic. Jedna koleżankę tylko:)


p19u3e3k367ah8zu.png
 
kazalam kupic mezowi szynkę wieprzowa...kupil... ale karkowe...macie jakis sprawdzony przepis zeby zrobic na obiad jutro? :p
 
Ja nie miałam tak dobrze niestety bo akurat chwile robił na czarno i wolnego nie było jak , a teraz w delegacji ale to własna firma i jak mi z tydzień min nie posiedzi to przysięgam zarąbię :) ktoś musi młode do szkoły , dom ogarnac, i wogole. A nie mam tu rodziny ani nic. Jedna koleżankę tylko:)


p19u3e3k367ah8zu.png

Dla mnie o tyle dobrze ze maz ma wolny caly sierpien zawsze, wiec i chlopakow by ogarnal a we wrzesniu starszy zaczyna juz zerowke w nowej szkole, nowe panie, nowi koledzy i też nie chciałabym aby siedzial do 17 tylko powiedzmy z poczatku do tej 13-14. Chociaż moja mama mowi ze bedzie jak ze mna twz sie mialam we wrześniu urodzić a urodzilam sie w sierpniu specjalnie aby zdazyc na jedna wazna date i podtrzymac tradycje rodzinna :p
 
reklama
Do góry