reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Pycia, a próbowałaś dawać krople z florą bakteryjną?
My dajemy Dicoflor i mały nie ma problemów z kupka. Lekarka nam poleciła. Też jest na sztucznym, karmimy Enfamilem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Kaha nie zszedl mu ten tradzik jeszcze,ale kapie go w krochmalu i buzke tez tym myje,rano przegotowana woda z mydelkkiem dla dzieci i na to kremik nawilzajacy jest juz lepiej ale tez trzyma sie juz 2tyg. U Nadii byl chyba ok miesiaca. Najwazniejsze ze mu nie dokucza i nie swedzi.

Pycia potowki raczej nie maja nic do rzeczy,u nas nawet przy katarze chca szczepic:no:
 
Dziewczyny a od kiedy można układać malucha na macie edukacyjnej? Układacie już?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Pycia a Twoja mała ma jakąś wysypkę, że przeszłaś na pepti, czy tylko problemy z kupką? U nas ładnie buźka się wygładza na pepti. Już nie jest tak bardzo szorstka, ale widać jeszcze taką suchą powłoczkę na policzkach. Mam nadzieję, że w końcu trafiłam z mlekiem, bo dziś piękna żółta kwaskowata kupka, a nie ciemnozielona i śmierdząca zgniłymi jajami. Jeszcze tylko receptę załatwić, bo po co tyle przepłacać. Dwóch lekarzy podejrzewało skazę,a recepty nie dostałam. Wkurza mnie to, bo człowiek tyle lat już płaci składki, a wszystko prywatnie i nawet głupiej recepty jak potrzeba nie dostanie....

Elize witaj :)
 
Witam. My dzisiaj byliśmy na'szczepieniu. Myślałem że będzie gorzej ale było dobrze Franio był dzielny jak na 3 ukłucia. Zobaczymy jak organizm zareaguje. Elize my maty jeszcze nie rozkładalismy ale mały ma na co patrzeć leżąc w łóżeczku lub leżączku a lubi troszkę pogadać i uśmiechać się do zabawek jak nas nie widzi
 
Ivon17 bylismy u specjalisty wedlug Niego Krzys rozwija sie prawidłowo. Tylko w przychodni widza jakieś ale wiecznie. Zaczyna mnie to wkurzac i sie przejmuje i jakoś nie wychodzi mi to na zdrowie.

Moj maly wlasnie ma zapalenie ucha no i niestety jest marudny

Kaha91 zappalenie.piersi albo nawal pokarmmu bo maly przez zapalenie ucha mnieej je. A mi az z piersi leci ;/.

Picia mój mały uwielbia lewa piers i z Niej tylko pije a prawa tylko sie bawi i nie słyszę zeby pił. Z konsekwencji tego jeedna piers jest wieksza od drugiej.

Dziewczyny co do suchej skory i uczulen polecam Atoperal Baby jest swietne. Wyprobowalismy wszystkiego nawet mascie robione i nic nie pomagalo dopiero to.

Tulka lekarz mi powiiedzial ze w takim wieku kazde dziecko ma skaze bialkowa do trzeciego miesiaca i później jakk reka odjal. I mowil to lekarz ktory ma z tego temtu habilitacje. Wiec zna sie na rzeczy.
 
Pauluss potwierdzam atoperal świetny, też używamy tylko wydaje mi się, że na tą pogodę jak wychodzimy na spacer przydałoby się coś tłustszego. Muszę obczaić coś dla atopowców... A z ta skazą to czekać do końca 3 m-ca? I co dalej, przechodzić na normalne mleko? Mały był na Hipoalergicznym a i tak masakryczne objawy, strupki z krwią za uszkami, problemy z brzuszkiem i kupą i w ogóle dziecko mi cierpiało, pepti się należy. Na razie kupuję bez recepty.
 
reklama
zmieniliśmy nestle nan pro na ten bebilon pepti, po tym nestle mała bardzo męczyła się z kupkami i stękała pół nocy, teraz 3 dzień pije ten bebilon i wczoraj wieczorem nie stękała zrobiła 3 kupki w nocy. Właśnie z tymi potówkami to nie wiem czy to rzeczywiście to czy nie jakaś alergia;/ tylko że ja mam diete dość biedną nie jem smażonego, słodyczy, ostrego. Przeważnie jem rosół to jakaś alergia nie powinna wystąpić. U mnie kolejny dzień z takim nastrojem kiepskim.
 
Do góry