reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

U mnie kończy się połóg a czuje się jakbym dopiero zaczęła fatalnie się czuje psychicznie i fizycznie. Nie mogę zaakceptować swojego nowego okropnego wyglądu po ciąży zeszło mi niecałe 5 kg a reszta została jakieś 15, czuje się ociezala i okropna jak mam patrzeć w lustro to wole tego nie robić. Przez to czuje się zła matka problemy z karmieniem są cały czas a to dobija mnie jeszcze bardziej ...
 
reklama
Pauluss może warto skonsultować to z neurologiem. Moja Basię tez oglądał lekarz i ocenił jej postępy. Wodzi wzrokiem ale na tym etapie mogłaby bardziej. Mam ja stymulować- pokazywać czarno białe wzory i często układać w rożnych miejscach i pozycjach ( a nie tylko na macie). Co do lezeniach na brzuchu to tez nie lubi. Neurolog stwierdził ze warto

pójść do rehabilitanta żeby pokazał jak układać, jak nosić aby wspierać prawidłowy rozwój.
Tulka, Tren, Pauluss, Malina pięknie wagi maja Wasze dzieciaczki.
Pycia głowa do góry. Na pewno zgubisz kilogramy. Ja powoli zabieram sie za ćwiczenia. Polecam stronę fit mom. Dziewczyna pokazuje fajne ćwiczenia. Byłam tez obejrzeć siłownie i zastanawiam sie czy inwestować w karnet. Dodam ze siłownia jest calodobowa[emoji1]
Moja Basia popołudniami lubi sobie trochę pomarudzic i pomaga jej noszenie w chuście. Może którejś z Was tez chusta pomoże. U nas naprawdę sie sprawdza. Szkoda ze jest zimno bo z chęcią zabieralabym ja w chuście ns spacery.
Miłego dnia mamusie[emoji1]
 
Witajcie. Jestem tu od niedawna. Późno znalazłam to forum. Mam nadzieje, że się tu odnajdę.
Synka swojego urodziłam 15 września.
Ivon, a chusta jakiejś konkretnej firmy? I sama się uczyłaś wiązać czy na kursie byłaś? Mi ortopeda polecała chusty, sama jakoś przekonania za bardzo nie mam do nich.
Mój maluch też nie lubi leżenia na brzuszku, ale tak po kilka minut staram się go układać, chwilę wytrzyma.
Miłego dnia

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Cześć Elizę.
Mam chustę little frog. Uczyłam sie sama na razie tylko jednego wiązania wskazanego dla noworodków ale w przyszłym tygodniu chyba pójdę na darmowe szkolenie organizowane przez szkole rodzenia.
Z pierwszym dzieckiem tez nie byłam przekonana ale teraz uważam ze to najlepsza rzecz dla maluszka. Moja Basia zara sie uspokaja w chuście.
 
Ivon super ze jestescie juz w domu i ze z Basia wszystko ok:-)
Moj Jasio w zeszly poniedzialek wazyl 4250

Doris po jakim czasi wam zniknal tradzik? U nas dalej jest juz 1,5tyg

Tulka moj Jas podnosil glowke juz w szpitalu teraz lezy ma brzuszku cZesto i podnosi ladnie


Paulus zapalenie piersi?

Pycia spokojnie wrocisz do formy. Ja karmie mm..i juz sie z tym pogodzilam..
wcale nie kest to zle. Z czym masz problem?

Elize witaj
 
Mała ma ogromny apetyt z prawej piersi nie chce pić tylko z lewej, po 20 minutach jest krzyk pierś pusta z prawej laktatorem odciagam daje jej wtedy w butelce bez odciąGania pokarm by już zakończył się wytwarzać. Po mleku mm mała ma gorsze kupy nie robi codziennie.
 
reklama
Zmieniliśmy przed wczoraj z nestle na bebilon pepti zobaczymy czy będzie lepiej.w czwartek mamy szczepienia wiecie może czy potówki przeszkadzają w szczepieniu?
 
Do góry