reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Ewka gratuluję!
1985natalia2 ja smoczka dałam jeszcze w szpitalu jak byłam i bardzo sobie chwalę...
pauluss00 u mojej kruszynki też pępuś siedzi cały czas a urodziłam 11 września :/ już bym chciała żeby odpadł...
doris82 gratulacje :) zmiescilas sie we wrześniu :)
katka811 gratuluje! miałam się wlasnie pytac co u Ciebie :) i jak wrazenia z Polnej?
 
reklama
Dziewczyny a to mój królewicz, bo się Wam chyba jeszcze nie chwaliłam jakiego mam cudnego synka :-D <3<3<3

12122741_959834914058811_2136355310412882921_n.jpg
 

Załączniki

  • 12122741_959834914058811_2136355310412882921_n.jpg
    12122741_959834914058811_2136355310412882921_n.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 44
Lalki, a nie maże Wam się ten pępek? Czym psikasz, bo ja cały czas Octeniseptem, ale zastanawiam sie czy nie spróbować spirytusem. Podważam go patyczkiem do uszu i delikatnie podrywam z każdej strony i coraz bardziej odchodzi. Ale chciałabym zeby juz odpadl...
 
kochana identycznie jak ty robie... psikam Octaniseptem, patyczkami czyszcze i podważam i widze ze troszke sie odrywa ale jak była położna to powiedziała że jeszcze sie trzyma w miare mocno :( a juz tak bardzo chciałabym normalnie ja wsadzić do wody :) ona tak uwielbia kąpanko a ten pępol tylko przeszkadza :/
 
U mnie sie brzydko maże na brązowo, ale teraz czyszczę przy każdej zmianie pieluszki i jest lepiej. Lekarka wysłała nas nawet na CRP, ale wszystko w porządku na szczęście. Mój też uwielbia kąpiel, płacze tylko jak go z wody wyjmuję:-D
 
u nas tez troszke sie marze ale nie tragicznie... mi położna powiedziala ze miala przypadek ze 6 tygodni dzieciaczkowi sie trzymał i ze ja mam sie nie martwic. a co do kapieli to dokładnie tak samo :) jak wyciągam z wody to ryk haha
kaha ciesz sie ze tak szybko odpadł pępolek
 
reklama
Cześć dziewczyny czytam was od początku. Troszke pisałam kiedyś ale ze względu na brak czasu zaprzestałem. Ja tez jestem wrześniowa mama i tez paprać nam sie pępek ale po 4 dniach smarowania spirytusem odpadł ładnie.
 
Do góry