reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Tren gratulacje:) dziewczyny w dwupaku no stres a ruszy wszystko. wiem łatwo powiedzieć ale od głowy dużo zależy. jak przyjechałam do szpitala to mi wszystko przeszło bole i skurcze już gotowa zawracać ale to tylko podświadomośc tak działa. jak już ochlonelam to ruszyło:)
 
reklama
mnie znowu męczą skurczyki co ok 12minut i znowu te bezbolesne tylko twardnieie brzuszku i czuje nacisk główki na spojenie ehhh wymęczą mnie pewnie jak ostatnio ze 2h ehhh
 
My jedziemy do szpitala, mała o 20 bardzo aktywna była aż za bardzo potem jej przeszło, miałam bardzo dużo śluzu położna kazała jeszcze poczekać o 1 wybudzil mnie ból na wkładce miałam krew która się sączy powoli, mam nadzieje ze to juz zaczyna się.
 
A ja nie spię znowu biegam siku i się rozbudziłam, mały się kręci i nadal nic się nie dzieje a rano planować wizyta u giną ehh
 
ZostałaM przyjęta na oddział czekamy na wolną sale porodówa. Jakbym nie miała opłaconej położnej by mnie nie przyjęli.trzymajcie kciuki
 
1985Natalia jak.u ciebie wyciszylo sie czy akcja ruszyla??

Pycia17 powodzenia:).zeby szybko poszlo!!:) trzymam kciuki


Noc.przespana super:-)
Wczoraj dwie godziny bolal brzuch myslalam ze to juz...bolal bardziej niz na.okres z takimi bolami 40sekund co jakis czas,plakac mi sie z tego bolu chcialo...poskakalam na pilce,pokrecilam biodrami,przeszlo...spokojnie usnelam i w nocy nic...
Zaraz sobie dospie jeszcze zanim.mezulek do pracy wstanie :D
Dzisiaj mam w.planach sprzatanie no i popoludniu jedziemy na zakupy i do tesciow:-)
Zostal rowny tydzien do terminu i to pytanie czy Jas wybierze sie na.swiat?:D
Pewnie tak bo nie ma.odwrotu tylko kiedy:D
 
Gratuluje nowym mamusiom!! zdrówka dla dzieci

dziewczyny w dwupaku jeszcze chwila i będziecie tuliuć swoje skarby

Mamuska jak po CC się czujesz?
 
gratuluje mamusiom! :)

no a ja dziewczyny dalej w dwupaku...no niestety. tak sie wczoraj nalatalam, skurcze na ktg częste, ale słabe były. całą noc bolał mnie brzuch myślałam, że to już, ale przeszło..i jutro szpital :(
 
Nowe Mamusie gratuluję. Maggie ale Drobinka malutka:)

Natalia Kaha jeszcze ja trwam na posterunku. Na dzisiaj termin ale zero objawów, może przyjdzie niespodzianie. A Ewa pewnie nas opuściła i na porodowke się wybrała.
 
reklama
Koltunek u mnie jutroo miniee tydzien od cesarki i powiem Ci szczerze ze szwy mnie ciagnal wydaje mi sie ze ten szew jjakos brzyydko sie goi takie zaczerwionee a jakk u Was?
 
Do góry