reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Malina niech sie kreci:-) kciuki zacisniete:-)

Ivon super ze Basia lapie rytm:-)

Ewka no to u Ciebie tez sie zaczyna a u mnie znowu plamienie stop...jedynie brzuch boli..juz nie.caly czas tylko co jakis czas.. maggie polecila masowac sutki..

Pospalam sobie a co bede sobie zalowac..noc fatalna najlpiej mi sie spi nad ranem...
Mnie juz tez wkurzaja tel i sms...fajnie ze sie ludzie interesuja ale sami chyba sobie sprawy nie zdaja ze najbardziej czekaja rodzice...
 
reklama
Wszystkie mamy te same problemiki he he ciekawość ludzi, bóle spojenia, kiepskie spanie, ciągłe sikanie ja to już nieraz myślę jeny jak ja urodzeń jak ja taka niewyspana i bez sił...
 
Hellol. Witam sie z orodowki. Od wczoraj czop mi odchodzil, skurcze, w nocy krew sie pojawila i saczyly sie wody.od 10 30 jestem na skurcze co 2,3 minuty takie bolesne paznokcie sie prostuja. Wody non stop odchodza. A i przy wpisie rozwarcia brak ale 1 runda po schodach i sie na 2 palce zrobilo.

A wczoraj bylam na ktg i niby nic nie zapowiadalo porodu.
 
Ja leżę pod ktg skurcze nie regularne:) ale są dochodzą do 50 rozwarcie na przyjazd 3 cm. Zobaczymy jak będzie za jakiś czas. Ważne że coś ruszyło jeszcze 7 cm i będzie:) z nami. A w ogóle to jak jechałam do szpitala to mi wszystko przeszło i chciałam zawracać.
Tren jestem z tobą:) damy. Radę:)
 
Ja się witam dzień po terminie, bez skurczy i w pełni sił. Zadnych zwiastunów porodu. Masakra...
Do tego wszystkiego teść mi się wprosil do domu na 2 dni nie wiem po co...
Jak do jutra nie urodze to mam się zgłosić do szpitala.

TRen zaciskam kciuki żeby szybko poszło!
Malina powodzenia, oby się rozkręcilo

Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom, którym jeszcze nie miałam okazji wcześniej gratulowac :)
 
Doris ze starszą już nie jest źle pierwsze dwa dni gorsze a teraz całkiem całkiem no ale wiadomo czasem nie zdaje sobie sprawy co się może stać np. Wchodząc na wózek ehh.
Muszę trochę dojść do siebie i zacząć ćwiczyć bo chodzę taka odpala ze szok. K. PRzyszla do nas ok 3, 30 i spaliśmy we 4 tzn. Nie spaliśmy ze 2 godziny bo albo jedna gada, druga chce cyca, potem pic potem kupa i tak w kółko.
Fajna pogoda zaraz trzeba dziewczyny nakarmić ogarnąć i wyjść na zewnątrz. T. Wróci z pracy pozniej a szkoda bo zaplanowałam ze weźmiemy K. Na plac zabaw a I. W foteliku żeby się patrzyła bo brak mi wyjść z domu. Jeszcze bardziej szkoda ze ominęło mnie wesele i dwie wieksze rodzinne imprezy a trraz w sob. Byla firmowa impreza u T. W pracy. Wyjechali w super plener na ruiny zamku tam fajna knajpka obiad zawody sportowe a potem kolacja i tance i to z żonami.... mało kto był sam ni ale niestety ja 1, 5 tygodnia po porodzie niestety się nie nadawała no i dziecka na 14 godzin Jeszcze Nie zostawię z mamą.
Mój organizm jak w ciąży nie mógł spać tak teraz woła spaaaac. Do tego coś gardło smyra. Jaknkiedys się wyspie i wyjdę parę razy do ludzi i na zakupy to może mi się polepszy bo ile można w chacie siedzieć????

Mamuska &&&&&&&

Malina powodzenia niech się ładnie rozkreci.

Tren trzymaj się! Lataj po tych schodach!
 
TRen polecam Warszawska ;) ja juz jestem po wszytskim.

Dziewczyny dzisiaj na pielszkach zobaczylam krew taak jakby z siusiaczka z moczu. Przerazilam sie pojechalam do lekarza. Dostalismy skierowanie na mocz bo mozliwe ze to jaakies bakterie w moczu. Jezeli tak bedzie dostaniemy od razu skierowanie do szpitala. Jestem zalamana :(
 
Lady Agnes ja już 4 dzień po terminie i tak samo nic. codziennie chodze na ktg, skurcze bardzo bardzo nieregularne, moze ze 2-3 na 30-40 minut. zero bólu brzucha, po prostu jak bym w połowie ciąży była a nie po terminie :D no i w piatek leżeć do szpitala i pewnie wywoływanie jak nic nie ruszy dalej. za 2h na kolejne ktg, to zobaczymy co tam.

malina miejmy nadzieje, ze szybko pójdzie. powodzenia:)

pauluss daj znać co i jak ! wszystko bedzie dobrze:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
O to mamy kolejną mamusie do kolekcji, ja się zastanawiam czy nie dzwonić do położnej od godziny bardzo boli mnie tak jakby szyjka czuje jakby ktoś mnie chciał rozerwać od środka nie są to skurcze bo boli cały czas, któraś z was miała coś podobnego?
 
Do góry