reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Dzien dobry wszystkim:)
Jakie to piekne obudzic sie i nic nie boli.... :)
Sprawdzilam swoje wyniki i tez mam ketony. Cukrzycy nie mam, pije bez przerwy, upalow nie ma....
Jesli chodzi o lekarza to ja moge ponarzekac. Wizyta to ok 10-15 minut, z czego wiekszosc to wypisywanie papierkow. Usg co wizyta, mierzy Jasia, sprawdza szyjke, ale na temat lozyska, wod itd powie tylko "wszystko ok". Na wyniki ledwie spojrzy. Jak przypadkiem trafilam do innego gina bo mojej nie bylo to bardzo sie zdziwil ze tarczycy nie kontrolujemy bo wyniki na granicy....

Kaha, moja mama pozyczyla monitor dla mlodego. Po pierwszej nocy, jak zaspana zapomniala wylaczyc kiedy wyciagala Filipa z lozeczka i monitor zaczal wyc to oddala :b
 
Co do monitora oddechu to słyszałam takie opinie jak 1985natalia2...

My mamy kamerke i osobno na nie bedziemy też miec. Planuje spróbować spać w pokoju obok małego i polegać na tych sprzetach.. Ale nie wiem jak to się skończy, pewnie i tak przeniesiemy lozeczko do sypialni.
 
info od kołtunka : dziś wychodzimy, czekam na wypis. Mały zdrów. Ja powoli się rozkręcam. Zmasakrowali mi brzuch więc mocno boli ale daje rade


zapytałam czy bierze coś przeciwbólowego to napisała że dostaje czopki i tabletki
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj mamy spotkanie z położna wcelu podpisania umowy, usługa kosztuje 2000 zł a podpisanie umowy dodatkowo 100 zł dziwi mnie to w końcu 2000 to nie ma co kryć dużo kasy
 
milusia83 bardzo dziękujemy za życzenia! masz rację z tym jeżdżeniem niepotrzebnym po lekarzach... dlatego moja lekarka każe leżeć żeby ten 37 tydzień ładnie się skończył i wtedy można działać :) cieszę się, że mała siedzi narazie razem z Tobą... jak Wy tacy poprzeziębiani to lepiej niech jeszcze wytrzyma parę dni :)
kaha91 ty kochana z tym sprzątaniem zwolnij bo bedziesz miała tak jak ja :p poczekaj az 37 tydzień bedzie prawie skończony i wtedy szalej... żebyś za wcześnie nie pobudziła wszystkiego :)
Jolka6621 raz jest tak, że jak nikogo u nas nie ma to az sie smiejemy ze wszyscy o nas zapomnieli ale teraz to az za bardzo znow sobie przypomnieli haha ta noc też dla mnie była straszna! skurcze takie że się budziłam co chwile! ale leżę i jakoś się uspokoiło...
ewka84 nie ma czegoo zazdrościć :) każda z nas jest w tej ciąży piękna! a co do tej alergii twoich na mleko to później na normalne mleko też są uczuleni- takie od krowy?
Klaudixxon jesteś dzielną kobietą!! dobrze, że chociaż brat teraz będzie przy Tobie! skuo się na sobie i na maleństwu! :) a co do lekarzy to faktycznie to chyba zależy od powołania! ja mam swoją taką że bada mnie ecznie na samotocie, jak było wszystko ok to nie robiła usg dowcipnego ale że ostatnio wyczuła to rozwarcie to zrobiła usg od dołu dodatkowo, później usg brzucha i wszystko mówi co robi, co mierzy, co widać na ekranie itd. Wizyta trwa około 40 minut! A ostatnio jak byłam to napisałam liste pytań i mówie że muszę jej zadac i na każde mi odpowiadała... Siedziałam u niej chyba z 1.20 :D i spoko!
TRen ja startowałam z 62 kg :p mam nadzieję, że dałaś radę dzis jechać tam gdzie planowałaś! u nas pada deszczyk, mam okna pootwierane! jest cudownie... idzie oddychać i jest tak rześko! jak bym mogła chodzić to chyba bym nawet w ten deszczyk na spacerek polazła :D
joasik01 pycia17[URL="https://www.babyboom.pl/forum/uzytkownik/alexandra1981-27188.html"]alexandra1981 [/URL]super ! gratulację! i wiadomo co dostaniecie? :D

maggie2205 czasami przed porodem babki się oczyszczają i leci i górą i dołem :D może już tuż tuż u Ciebie :)
kaha91 też się właśnie nad tym zastanawiałam czy nie zainwestować w ten monitor oddechu... i nie mam pojęcia tak naprawdę... zdania są przeróżne...
ale i tak szybko kołtunek wychodzi po cc :szok:

pycia17 mega dużo kasy płacicie za tą położną!!! i jeszcze za podpisanie umowy? jakaś paranoja!

Ja wczoraj dostałam telefon od znajomej która jest fotografem że mamy wsiadać i przyjeżdzać na sesję, bo doszły ja słuchy że ja już na ostatnich nogach i że mam leżeć a ona nam chciała zdjęcia porobić :) no i na łeb na szyję pojechaliśmy!!
I w nocy zaczęły się konkretne skurcze! myslałam że dziś wybije godzina zero! jeszcze mój mężuś zaczął się dziś rozpychać i co chwile mu mówiłam : Przesuń się! Nie chrap! Leżysz na mnie! haha nie mogłam spać przez te skurczybyki... ale teraz delikatnie przeszło...

Powiem Wam, że jakoś tak dumna jestem z mojego suwaczka haha chociaż jak patrze na Wasze to Wam zazdroszcze że już donoszone...

f2w3rjjgovuqvn1k.png
 
pycia strasznie dużo.. gdzie będziesz rodzić? ja płaciłam 1000zł i umowa podpisana za darmo..

lalki spokojnie i Ty donosisz ale się oszczędzaj:) ja sobie na sprzątanie pozwalam bo mnie nic nie rusza :D mamy 4 okna to umyję ja dwa, dwa małż i będzie ok:) sprzątam sobie powoli swoim tempem:D
super że sesję będziesz miała ciążową ja się nie załape juz niestety :)
 
Chce rodzic na żelaznej w warszawie. Koszt wzrósł z 1500 na 2000 akurat w tym roku, teraz mamy płacić 100 za podpisanie umowy a przy wypisie 2000 zł. Pieniądze ogromne ale opieka lekarska w warszawie to istna patologia idziesz państwowo to maja cie gdzieś wszystkie ważniejsze usg robiłam prywatnie. Najgorzej z samochodem w czwartek mąż odebrał z warsztatu zadowolony ze do porodu jest czym dojechać a teraz po wypadku naprawa do 30 dni :/ z rodziny samochodu nikt nie pożyczy pozostałe taksówką a nie każda taxi chce zawieźć do porodu. Nad nami jest jakiś pech najpierw męża okradli potem mieszkanie nasze w warsztacie samochód stał prawie 2 miesiące odebralismy w czwartek a od niedzieli znowu brak samochodu. Do lekarza musimy jeździć tramwajem a ludzie same wiecie jaka maja znieczulice żeby ustąpić miejsce. Wczoraj młodzi udaja ze mnie nie widzą a taki starszy pan który sam powinien siedzieć chciał mi ustąpić miejsce.
 
pycia no to Warszawa to koszty większe.. ja w Katowicach no to 1000zł.
znieczulica jest okropna.. mi sie nie zdazyło jeszcze żeby ktoś miejsce ustąpił;/
z tą taxi masz rację. Ja nie wiem co zrobię jak zacznę rodzić a małż w pracy;/


ewka to ja muszę zapłacić dwa tyg przed terminem na konto. Jesli by sie usługa nie odbyła to kasę zwracają..
nudzą się z Tobą powiadasz:D pewnie jak się maluch urodzi też będą woleli szkołe hehe :D
 
reklama
Do góry