reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2015

A U mnie trzy skurczyki teraz były co 9 minut brzuch jak skała i nacisk na pipke ale bólu nie czuję tylko ciężko się oddycha
 
reklama
ja mam co poł godziny... brzuch twardy jak skała, a w pachwinach i na dole to mnie wszystko ciagnie... nie wiem już co robic żeby to się rozkrecilo :(
 
Doris postaeili mnie na nogi wczoraj orzed polnoca. Rano juz zdana bylam na siebie...troche pochodzilam,boli ake sie staram dac rade.

1985Natalia mam nadzieje ze sie rozkreci:-)

Katka niech sie kreci:-):-)

Co u ewki? Czegos nie doczytalam?

My z jasiem.zostajemy min do wtorku w szpitalu:-( moze jutro pozwola nam soedzic noc razem tak to jest na noworodkach.. ze mna tylko kilka godzin dziennie:-(
 
Wszystko przeszło... jak do poniedziałku rano nie zacznę rodzić to wyjazd 100 km od domu.... nie uśmiecha mi się to :(
Jakiś kryzys mnie naszedł... ryczeć mi się chce. I te codzienne telefony czy już się coś zaczęło...
eh dajcie żyć....:( :eek:
 
No Ananka naprawdę Ci zazdroszczę, pocieszać się tylko tym że jak do pon. Nic nie ruszy u mnie to wywoływanie,nie chciałam tego,ale już za bardzo się boję o Synka bo nie wiadomo co w tym brzuchu się dzieje-usg mnie nie uspokaja:(

Kaha pewnie ze dasz rade kto jak nie Ty?

Miłego dnia dla wszystkich

Ewa. .....????
 
Ostatnia edycja:
Katka olej tel ja wylaczylam w dniu porodu bo zyc nam nie dawali!! Rozkreci sie

Doris82 bedzie dobrze. Jeszcze chwila i bedziecie razem:-)


Daje radr:-) maly ze mna od 6. Czekamy na posiew krwi i zobaczymy.mleko z butelki czekamy az mi sie laktacja rozkreci. Uwielbiam na niego patrzec:-)


Ewka chyba urodzila:-):-):-)
 
gratulujacje dla nowych mam!!!

Kaha i ty się bidulko doczekałaś :) a dlaczego Jaś tak mało z wami jest? nie może być całą dobę?

U nas chorobowo.. ja chora, starszak chory, mąż chory tylko najmłodszy się trzyma :) pozdrawiam ciepło

Ewka czekamy na wieści :)

Mamusie jak Wasze maluszki?? mój już ma miesiać ale czas leci :)

Tren cała noc! wow u nas pobudka co 2 godziny na jedzenie. Zresztą u nas ze szpitala są zalcenia, że noworodek nie może mieć przerw dłuższych niż 3 h na jedzenie i trzeba wybudzać na karmienie
 
reklama
Koltunek mialam dodatniego gbs,odeszly wody nir wiadomo ile przed porodem,ok 12h nawet przed najdluzej moglo byc wzieli mu krew na.posiew i daja dwa antybiotki ze wzgledu na.cc dwie moce byl tam i tylko ile mogk w dzirn to moj go przywozil. Dzisiaj wstalam z lozka o 5 poszlam po niego jest ze mna, w nocy tylko musze go na antybiotyk zabrac o drugiej. :-) walcze o pokarm w cycach. Zdrowka dla was:-*
 
Do góry