reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

pysia- trzeba być dobrej myśli głowa do góry :) pewnie to dopiero początek zobaczysz, że wszystko będzie ok. Trzymamy kciuki bardzo mocno !!;-);-)

Ja też się strasznie stresuję przed wizytą którą mam w środę, ale musi być dobrze
 
reklama
czesc dziewczyny :)

Dołączam do was. 2 testy za mną. pierwszy w srode, bladziutka druga kreska, ale skoro moj mąż ją widzial to musiala ona tam byc, bo on z zalozenia slepy, drugi dziś i taka tlusciutenka.. gdyby bylo miejsce na 3 kreske tez by sie pojawila :)
 
Hej Wisienki :tak:
MałaMi jak sie czujesz? Plamienie ustąpiły?
Pysia witaj :p
Padam na pysk............spać, spać,spać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moja droga jak na razie tak, jest spokój, ale korci mnie strasznie żeby sprawdzić czy w środku przypadkiem nie ma krwi ale boje się że coś uszkodzę... w ogóle brzuch mi strasznie spuchnął- nie wiem czemu....:confused2:.
An_ulka staram się zachować spokój nie myśleć ale to jest jakoś silniejsze ode mnie, myślę że gdyby było źle to by mi lekarz karty ciąży nie założył i od razu powiedział ze mu się ta ciąża nie podoba (tak miałam w poprzedniej ciąży)...
ehhhh dziwne jest to wszystko
 
Natka dzięki za artykuły, zaraz poczytam :-)

MałaMi ja na początku poprzedniej ciąży troszkę plamiłam, brałam luteinę do 20 tc i wszystko było oki :-) A jak tam dzisiaj u Ciebie? Trzymam mocno kciuki:-)

Milusia dzięki za info, nie chodzi mi o jakieś ekstremalne i ciężkie ćwiczenia, ale np MelB bardzo lubię ćwiczyć i się zastanawiam czy mogę....

Gosiunia lekarz pewnie ustali datę jak będzie bijące serduszko, przynajmniej u mnie tak robi...

Pysia ale bata szybko rośnie, ja w 34 dc miałam 78 aby.... Ale to też zależy w jakich jednostkach lab podaje.

RenataT witaj :-)

Mi też się strasznie spać chce, do tego chodzę mega wściekła i zaczyna mi się robić nie dobrze :-( Blech :-(
 
Witam Nowe Mamusie ;))

MalaMi odpoczywaj duzooo!!!

Matko... nie mam sily pisac :p Jedyne o czym mysle to lozko!!!

Mam awarie na chacie i jestem bez ogrzewania :// Piec znowu siadl a do wlasciciela nie moge sie dodzwonic ; ( Napalilam w kominku i sie do niego przytulam :p

Piersi mnie co raz mocniej bola  ;/ . Jak to moj mowi "bola bo rosna"... i ma radoche z tego xd.

Dostalam list ze szpitala i umowili mnie na UWAGA 26 LUTY!!! Prawie spadlam z krzesla. Idac tym tropem to pierwsze usg by mi w 12 tyg zrobili... Musialam przenies date takze moje pierwsze usg w irlandii zrobia mi 5 marca !

Musze sie jak najszybciej na usg w PL umowic zeby terminow mi nie zajeli
 
 Ja juz po wizycie,jest kropek :) jak to lekarz poeiedzial -bardzo ladny, dobrze umiejscowiony, kształtny ,serduszka jeszcze nie widać( mówił ze za parę dni byłoby widać), to 5-6 tydzień. Dostałam leki i następna wizyta za 4 tyg chyba żeby coś w wynikach było albo wedle potrzeby. Śmiałam się bo wypada w piątek 13:) ogólnie wszystko ok, wiec czekam spokojnie do 13 lutego. :) p.s. kropek jest śliczny:)
 
hejj ;) dawno mnie tu nie bylo jednak nadrobilam wszystko :p

Co do plci to chcemy wiedziec ;) maz strasznie chce corke a mi obojetnie ;)
w pon mam wizyte to bedzie 7t3d czyli mamy 8 tydz :)

co do objawow mdlosci potworne :d otwiieram lodowke i bleeeee :p
piersi bola, kuje w jajniku i spiaca jestem :)
 
reklama
RenataT witam Serdecznie :) fajnie że jest nas coraz więcej :)

Motylek1985 gratuluję kropka :D ja swojego nazywam przecinkiem bo tak na USG wyglądał :D

Swiatecznakropeczka - współczuję - mnie też od czasu do czasu cofnie - szczególnie wtedy jak jestem głodna - jeszcze 1.5 tyg temu było mi tak nie dobrze że jeść w ogóle nie mogłam i mój stwierdził nawet, że schudłam :D

Natka90 oj odpoczywam odpoczywam ale dziś się wybieram z kuzynką i jej mężem na wycieczkę do Sosnowca - trochę km z Kielc jest ale będę siedzieć większość czasu :D

a właśnie - plamień brak od wczorajszego wieczoru, wiec może będzie dobrze, dziś na ulotce duphastonu wyczytałam że mogą pojawić się plamienia

Dżejka - dlaczego acard?

Buźka dziewczyny
 
Do góry