reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Moj brzuch az tak zimny nie jest. ale zimniejszy od reszty ciala.

Ja wczoraj tez nie dalam rady sie wykąpac. Ledwie weszlam do wanny a jeszcze ledwiej z niej wyszlam. Jak tylko sie polozylam od razu odlecialam. Nogi mi tak bolały i krzyz ze nawet rano czulam. No ale mialam zajecie w ogrodku.
dziś gosci mielismy. Do chlopaków na tort tesc z siostrą Ł przyjechał i moja mama z bracmi. Tato zaniemógł.. a dla tesciowej miejsca w aucie zabrakło. No i mamy nowego czlonka rodziny. Suczka Zelda. :) malenki jork. Jeszcze tylko musze sie znalezc dom dla moich dwoch kundelków szczeniaków. moze ktoras chce??
 
reklama
witam Panie!

ja też mam raczej zimniejszy brzuch, ogólnie to wieczorami mi strasznie zimno, a rano przy takiej samej temp nie mogę wytrzymać, bo mi za gorąco, co do piersi to nie bolą, ale sa wrażliwe

zapomniałam. ze w ciaży jestem, przegięłam wczoraj i wieczorem ledwo zyłam, dziś zabraliśmy chłopaków na małą wycieczkę i sie doprawiłam, brzuch mnie boli jak tylko wstane z kanapy, jakaś masakra, człowiek stary a głupi...
 
Tez mam jakis dziwnie napiety brzuch ale podejrzewam u mnie problemy z jelitami :/ dieta, ruch a nawet czopki nie pomagają na zaparcia :( a przed wizyta u ginexa z wc wyjsć nie moge ... Chyba tylko stres na mnie działa wyprozniajaco a teraz na l4 w domku zero stresu ;)

Co do piersi non stop bolą czasem mniej, czasem więcej

Maluszek kopie, szczególnie czuje jak rękę przyłożę. :) w środę wizyta mam nadzieje ze ok
 
małami odpoczywają chyba nie ja ! cały dzień na nogach! padam normalnie. zaraz prysznic i spać
ja ruchów jeszcze żadnych nie czuję..
mnie piersi bolą cały czas. :)

a ma to jakieś znaczenie czy brzuch ciepły czy zimny?
 
Anula09 ja Cię doskonale rozumiem bo sama się tak załatwiłam, że brałam żelazo bo miałam bardzo, bardzo niskie. Takich zaparć dostałam, że brzuch jak kamień, wzdęcia masakryczne. Dopiero po 4 dniach wpierdzielania babki płesznik coś się ruszyło, ale i tak nie jest najlepiej. W sumie to ruchu mi brakuje , ale siły na razie na niego nie mam. I brzuch czasem jak kamień, no ale kupiła już żelazo co ma nie powodować zaparć.
 
kaha- moge ci podac ręke bo ja ruchow szkraba tez nie czuje:-(cos mi sie wydaje ze dlugo nie bede czuła bo mam łozysko na przedniej scianie i ono amortyzuje ruchy malenstwa i przez to moge ich nie czuc. ale napewno sie doczekamy;-)


klaudixxon- powiedz mi i jak ci sie rozstrzygnal termin połówkowych, zmieniasz termin?? ja robie w gyncentrum w klinice i mi date wyznaczyli na 22 tc, a bedzie to dopiero 23.05

mnie cycki raczej za duzo nie urosły i jak narazie zadko bolą. tyle ze ja nosze miseczke E a teraz to watpie zeby byla o wiele wieksza.
jedynie jak sie przesile tak jak wy to pobolewa mnie brzuch,ale bez tragedii

co do wagi ja juz jestem sama w sobie sporych rozmiarow bo przed ciaza wazylam 93 kg . teraz jestem na +3kg. az sie boje co to bedzie na koniec ciazy...

ja dziewczynki sie mało odzywam bo jestem na wyjezdzie u mamuski:-D a ze mam ją daleko i widujemy sie z 2-3 razy do roku.teraz w pełni wykorzystuje czas dlatego zadko tu zagladam.
nieustannie was czytam i trzymam kciuki aby bylo wszystko ok
 
kikifish87 no mi najpierw dali w gyncentrum termin na 28.05 i wtedy mam dokładnie 22 tc+1 dzień ale dziecko mam starsze o 4-5 dni wg USG cały czas. Byłam u nich i poprosiłam o inny termin więc dali mi na 23.05 wtedy będę miała 21+3 ale znowu że dziecko jest te 4-5 dni starsze to znowu nie bardzo. W końcu powiedziałam babce na recepcji że moja gin zasugerowała aby miała badanie pomiędzy 6.05 a 15.05 i wtedy mi powiedzieli, że nie mają terminów i mnie nigdzie nie upchną!

Tutaj mi któraś z dziewczyn poleciła dr Sadowskiego znalazłam ich stronę (link: Cennik usług komercyjnych – sodowski.pl) i mają te badania za 280 zł i będę tam dzwonić w poniedziałek aby dowiedzieć się czy nie mają wcześniejszego terminu. Bo chciałabym zrobić badanie przed wizytą u mojej gin którą mam na 21.05. Z tego co wyczytałam na stronie Sadowskiego to badanie robi się między 18-24 tc. Znowu gdzie indziej czytałam, że między 18-22 tc. Także zobaczę co mi powiedzą jak zadzwonie jak mają szybszy termin to ide do nich jak nie to będę szukać dalej.
 
Klaudixxon- tylko weź pod uwagę, że ten 22 tydzień to się liczy do pełnego skończenia, czyli 22+6 ;-) wydaje mi się, że jeśli umówiono Cię na 21+3, a dzidziuś kilka dni starszy, to możesz wtedy śmiało iść, bo się wyrobisz :tak:

Witam z rana :-) humor o niebo lepszy, niż wczoraj. A na wieczór tak się pokłóciłam z m, że ściany się trzęsły. Piękna pogodo trwaj!
 
reklama
Dziewczyny, oszczędzajcie się [emoji6]
Ja jutro idę do endokrynologa i na połówkowe, nie mogę się doczekać [emoji2] mam nadzieje, że z maleństwem bedzie super i że potwierdzą, że bedzie mała Haniusia [emoji6] ale coś czuje, że nie bedzie chciało maleństwo pokazać co tam ma [emoji6] miłego dnia dziewczyny ;)
 
Do góry