reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

reklama
no klocuszki te nasze wrześniowe dzieciaczki:-). Mój po urodzeniu 3450kg a dziś waży 7150kg-D
 
Ostatnia edycja:
Tampeza, ty to jesteś poza konkursem ;-) I jeszcze dziewczynę tak tuczysz ;-):-D Normalnie bez litości ;-);-);-)
 
Nawet nie wiedziałam, że jest tyle możliwości podawania leków niemowlakom. Chyba też się zaopatrzymy w taką buteleczkę, tak na wszelki wypadek, bo jak na razie Ania zdrowo nam rośnie :tak:
A my właśnie jesteśmy po szczepieniu, Ania była dzielna - popłakała się tylko podczas wkłucia. Teraz śpi snem kamiennym. A waży już 5500 :-D
Ostatnio koleżanka zwróciła mi uwagę, że nosząc dziecko za bardzo je pionizuję. Trzymałam małą tak, że jej główka i rączki opierały się na moim ramieniu (chociaż główkę to ona raczej odgina na maksa do tyłu i nie kładzie na ramię :tak:) a ręką podtrzymywałam kręgosłup. Dziewczyny, jak wy nosicie swoje maleństwa?
 
hmmm za bardzo pionizujesz? tzn za bardzo pionowo nosisz tak? bo tak nie bardzo rozumiem o co chodzilo twojej kolezance....szczerze mowiac to w zyciu bym nie pomyslala ze mozna za bardzo pionowo nosic dziecko, no ale moze za malo oswiecona jestem ;) ...ja swoja biore na rece i nosze tak ze jedna reke mam pod tylkiem (wyglada to tak jakby prawie siedziala na mojej rece) a druga trzymam na pleckach zeby mi nie fiknela do tylu (od czasu do czasu tylko nosze tak z tymze twarza do otoczenia). albo jak jest niespokojna to brzuchem klade na reke druga miedzy nogi i tak ja trzymam...bardzo lubi tak lezec.
 
reklama
Do góry