reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

reklama
wow faktycznie szok!!!!:szok::szok::szok:
i co anaklim- ta kolezanka karmila cycusiem???

a i dzieki laski za gratki dla Julci za chichranie, ale dzis jakos taki kiepski nastroj miala przez ten katar, ze nie bylo szans na smiech, ledwo co usmiechala sie czasem do mnie..
ale Sanya- dzieki za pomysl z tym kichaniem, musze wyprobowac koniecznie!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej mamcie :) Jesteśmy po szczepieniu już drugie :) Dawid troszeczkę się skrzywił :) Został także cały obmierzony i zwarzony :D waży 6200 przy porodzie 4000 :D kawał chłopa. A jak jest u was z wagą waszych pociech? Pozdrawiam
 
ccaroline racja kawal chlopa :) moja Łucja jak sie urodzila wazyla 4300 teraz 6800 wazy...a przy szczepieniu (w piatek bylismy) to plakala jak opetana...ale szybko sie uspokoila, a jak poszla spac o 21 to wstala dopiero o 12 na drugi dzien :D no ale przerwy na jedzenie byly.
 
Ewa - Mojej przyjaciółki córcia ( a też karmiła starsza do ok. 2 lat ).. to potrafiła ją dziabnąć w cycka , ale to raczej złośliwie
 
reklama
KasiaZ - to Twój to jeszcze lepszy klocek niz mój , urodził się 4100 a jak skończył 3 miechy to miał 7100 a zwykle na butli więcej przybieraja .. Masz tam kalori w tych cyckach:-D:-D;-)
 
Do góry