reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

reklama
Moja mała też nie lubi leżeć na brzuszku. Rehabilitantka powiedziała nam żeby nosić małą na rękach na brzuszku. Tzn. jedną ręką pod klatką piersiową a druga wiadomo pupcia. Wtedy szkrab pracuje główką bo chce wszystko widzieć.
 
Mój na brzuchu średnio, czasem lubi, czasem się denerwuje. Trzymam go coraz częściej pionowo, bo uwielbia oglądać świat.
No i głowę dyga strasznie wysoko jak leży. Ja się śmieję, że ćwiczy brzuszki. Położna powiadziała po ostatniej kontroli, że jest bardzo silny i aktywny... No...
 
Adaś tez lubi rączki:-):-) hehe .>ale jak pamietam z moją Julią to miałam koszmar z noszeniem nie dawała sie wcale położyć nom toper na rękach,dobrze że z małym tak nie mam :-):-)....On lubi brzuszek ogląda wszystko i jest zadowolony :-DJa też nie ukrywam hihi:-D:-D
 
To mnie pocieszylyscie.:tak: nie bede dziecka meczyc lezeniem na brzuszku.
Moja tyle czasu lezy na plecach ze od urodzenia chce tylko pionowo byc noszona.
 
Mi tez rehabilitantka powiedziała że jak dziecko nie chce to żeby na brzuszku na rękach nosić , to chyba o tyle fajne że w tej pozycji nie ma jak gwoździa przybić (czyt. zaryć w podłoże ) i musi dłużej się wysilać :)
 
A u mnie to jest tak: Szymuś uwielbia spać na brzuszku i tylko tak zasypia. W dzień zostawiam go w tej pozycji ale w nocy, gdy zaśnie, przekładam na plecki.
Iga na brzuszku nie uleży dłużej niż 3min.
 
reklama
Do góry