reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

Polecam prymitywne plastikowe tanie krzesełko z Ikei - ma tę zaletę że jest łatwe do czyszczenia i niewywrotne (moje dzieci sprawdziły, oj tak). Ajania, a propos tych drewnianych krzesełek, to wiele moich znajomych dzieci je poprzewracało więc ja stawiałam głównie na bezpieczeństwo i kupiłam to z Ikei.
Wczoraj byłam w IKEI i kupiłam tamto krzesełko.Faktycznie jest stabilne, proste(nie lubię rzeczy przekombinowanych),i łatwe do umycia.Patrycja jest zadowolona ze swojego nowego sprzętu:tak:.Dodatkową zaletą jest to, że dziecko siedzi dosyć głęboko i nie ma o co zapierać nózek co utrudnia wszelkie"wygibasy".Dziękuję Kasia_z:tak:.
 
reklama
Welonka to w sumie mamy taka sama droge do poznania:tak:no ja mam troche blizej bo 70 km.:-)Musimy sie kiedys spotkac,jak bedziesz u siostry to daj znac,bo przeciez ja jestem czesto w poznaniu:tak::-)i dla mnie nie problem dojechac do poznania:-)
 
Aniach - no to faktycznie blisko musimy sie spotkać :-):-) jak będe u niej to napisze ci na komurke bo mam twoją z naszej strony :-):-):-)ale oczywiście umuwimy się wcześniej :-):-)chodz niewiem kiedy do niej teraz zajede bo jak ja mam czas to ona nie i albo na odwrut :tak::-):-) zgadamy się jak by co :-):-)
 
Dziewczyny, czy Wasze malchy budza sie jeszcze w nocy na butle albo cyca???Moja mala zawsze musi dostac butle kolo 5-6 rano, wypija okolo 180ml, usypia i wstaje o 7. Prubowalam dac jej wode, ale nie ma szans:no:, musi byc mleczko. Pytam z ciekawosci, czy u Was jest podobnie, czy moze maluszki przesypiaja juz cala nocke???
 
Dziewczyny, czy Wasze malchy budza sie jeszcze w nocy na butle albo cyca???Moja mala zawsze musi dostac butle kolo 5-6 rano, wypija okolo 180ml, usypia i wstaje o 7. Prubowalam dac jej wode, ale nie ma szans:no:, musi byc mleczko. Pytam z ciekawosci, czy u Was jest podobnie, czy moze maluszki przesypiaja juz cala nocke???

Ostatnio to moje największe marzenie żeby przespać cala noc.Liliana budzi sie ok. 23:00, 3:00 i pobudka najpóźniej o 7:00.
Czasami odstawia jeszcze akcje i marudzi pół nocy lub tez ja zdarzyło się pera razy ,budzi się w środku nocy i chce się bawić.Mędzi tak przez ok. godzinkę i znowu zasypia.:-(
Czasami mam już serdecznie dość i nie wiem co zrobić żeby zaczęła przesypiać cale noce:no:
 
Dziewczyny, czy Wasze malchy budza sie jeszcze w nocy na butle albo cyca???Moja mala zawsze musi dostac butle kolo 5-6 rano, wypija okolo 180ml, usypia i wstaje o 7. Prubowalam dac jej wode, ale nie ma szans:no:, musi byc mleczko. Pytam z ciekawosci, czy u Was jest podobnie, czy moze maluszki przesypiaja juz cala nocke???

No to jeszcze marudzisz ? he he mój tak się budził sporo czasu własnie koło 6 rano i potem spał do 8 , teraz potrafi i ciągiem do 8 spac . ale uważam że o tak masz dobrą sytuację i nie szukaj dziury w całym:tak:;-)
 
reklama
Dziewczyny, czy Wasze malchy budza sie jeszcze w nocy na butle albo cyca???Moja mala zawsze musi dostac butle kolo 5-6 rano, wypija okolo 180ml, usypia i wstaje o 7. Prubowalam dac jej wode, ale nie ma szans:no:, musi byc mleczko. Pytam z ciekawosci, czy u Was jest podobnie, czy moze maluszki przesypiaja juz cala nocke???
Moja Patrycja też budzi się najczęściej ok.6.00 na mleczko,ale 5.00 czy 6.00 to nie noc!!!!O tej porze roczny maluch może już być głodny.Wodę podaje się wtedy,kiedy dziecko przebudzi się ok.1.00 czy 2.00 w nocy-wtedy jest duże prawdopodobieństwo,że obudziło się bo chce mu się pić.Jesli dziecko budzi się o 5 czy 6 rano to przecież przesypia noc!!!:szok:Ja bardzo cieszę się,że moja mała przebudza się na mleczko i dalej jeszcze trochę pośpi bo dzięki temu nie wstaje mi o 6 na dobre.
 
Do góry