reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

reklama
Ojjj... mam:-D Nie moge sie doczekac az ten moj lobuziak zacznie wreszcie chodzic to moze mi troche kregolsup odciazy:-) Bo juz ledwo daje rade:sorry2:
 
o to Maja przy waszych szkrabach malutka jest :) 71cm i ok 9,5 kg, zreszta ja tez wielka nie jestem, w wieku 2 lat mialam 80cm a ogolnie to 158 cm. niedlugo idziemy na szczepienie to zmierzymy ja i zwazymy, wtedy podam uaktualnione dane :)
 
reklama
Nasze dzieci skończyły roczek i są właśnie w 13 miesiącu zycia według lekarzy. Do mnie zadzwonili z przychodni żeby umówić się na szczepienie i to było właśnie na świnkę odrę różyczkę.
 
Do góry