reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

Ooo i butki ma:) , a jaki rozmiar,bo na Lilkę 17 jeszcze za duza:tak:

Mój nosi 20 i są na styk

A czy wasze dzieciaczki chodza na calych stopkach? I jak to bylo kiedy stawialy pierwsze kroczki? czy na paluszkach czy normalnie? Bo u nas caly czas tylko na palcach, Nicolas nie umie stanac normalnie cala stopka:-( Niektorzy mi mowia zeby zakladala mu po domu buty na twardej podeszwie to wtedy sie nauczy , bo on po domu chodzi tylko w skrapetkach ale slysze tez od innych, zeby butow nie zakladac bo tak zdrowiej. Wiec juz sama nie wiem. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

zeczy?

Mój sporo czasu stawał na palcach myslę że to normalne u dzieci ( używałaś może chodzika ? ) samo się dziecko nauczy . Ja jakoś nie widze potrzeba zakładania butów w domu bo niby i po co
 
reklama
Aniam - twój to kawał chłopa jest to i noga odpowiednia :-) Mój też koło 20-21 (szczerze to mam jakieś kapcie takie, na dwór mu zakładam jak chce połazić przy ławce, a tak w domu na boso śmiga).
Sylwiaa - może chodzić na paluszkach bo chce być wyższy i się gdzieś dostać. :tak: U mnie jeszcze nie chodzi tak żeby było mozna coś powiedzieć. Głównie jednak raczkuje.
 
A moja Mala ma numer 21 i to tez tak na styk!!!.....nie wiem po kim ma takie wielkie stopska:szok::-D:-D:-D.... Co do chodzenia na paluszkach to nie wiem jak to jest, ale Patrycja tez tak na poczatku chodzila, choc bardzo krociutko:tak:.
Kaszek tez nie jada, musze sprobowac z manna. Ale watpie czy jej zasmakuje, bo ostatnio lubi tylko rzeczy , ktore sama moze jesc, wlasnorecznie. Jak chce ja karmic to zaraz kreci glowka i sie krzywi:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:....
 
brown kate-słyszałam kilka razy ze jeśli dzieci maja duże stópki,to znaczy ze będą wysokie ile w tym prawdy ...nie wiem.U mnie sie sprawdziło ,moja starsza córka faktycznie jako bobas miała duże stopy i teraz jest wysoka.Jest w pierwszej klasie i wszystkie dzieci sa przynajmniej o pól głowy niższe :-D.A z Lilka to od urodzenia moj tata sie podśmiewał ze będzie niskopienna bo ma małe stopy

Wczoraj sie cieszyłam ze ta moja "mała zgaga" nie wchodzi na łózko,a dzisiaj już to opanowała do perfekcji:szok:.I za kazdym razem gdy sie wgramoli na buzi jest szeroki uśmiech:-D
 
Dziewczyny co dalyscie, albo dacie swoim dzieciom na roczek? Ja mam straszny dylemat, moze ktos mi podpowie jakis pomysl... Nie chce jakiejs kolejnej zabawki, ktora rzuci w kat po chwili, myslalam nad jakas edukacyjna, np duza kostka i z kazdej strony cos sie robi, albo ksiazeczka z tiny love oni maja takie materialowe z roznymi bajerami. Albo w ogole cos innego tylko co?
 
reklama
Do góry