reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

no to gratuluje! Maja jeszcze sama nie umie, przy meblach tylko albo za raczke chodzi, juz sie nie moge doczekac az zacznie samodzielnie chodzic :)
 
reklama
Maja wczoraj sama do mnie przyszla, stala przy kanapie i nagle z wlasnej inicjatywy zrobila kilk krokow i do mnie podeszla:):):) na wlasnych malutkich nozkach! :) a dzisiaj znowu raczkuje hehe :)
 
No,no Panta ,lada dzień i będzie dziewczyna biegać :-D.

A Liliana od wczorajszego wieczora ma gorączkę,jeśli jutro nie przejdzie pójdę do lekarza.Najdziwniejsze jest to ze poza gorączkom nic innego jej nie dolega:-(
 
Nie czekałam do jutra,wieczorem byliśmy u lekarza bo temperatura podskoczyła do 40°C .
Lekarz stwierdził zapalenie ucha i niestety antybiotyk:-(.Trochę mnie to zdziwiło,bo słyszałam ze zapalenie ucha strasznie boli,a ona nawet nie płakała.
Mamy tez zrobić badanie moczu.:sad:
 
oj biedna Lilianka!
jakis sezon na choroby sie zaczyna, Maja ma katar od kilku dni i chyba dzisiaj pojde do lekarza upewnic sie czy na oskrzela nic nie siadlo.
 
No moja też niestety miała zapalenie ucha na skutek katarku. U nas zaczęło się w ubiegłym tygodniu mała w nocy w środę dostała 39 stopni gorączki i udaliśmy się z nią do ambulatorium a tam jak zwykle siedział nie kompetentny typ i powiedział że on tu nic nie widzi mam dać czopek to przejdzie i odesłał nas do domu. Noc oczywiście zarwana bo mała dostała takiego kataru, że się dusiła. Na drugi dzień na wizycie moja pediatra powiedziała że gdyby typ zareagował jak trzeba i coś przepisał stan by się nie pogorszył i tak doszło ucho i gardło i bez antybiotyku się nie obyło. Niestety trochę katarek do dziś nam został. Jeżeli do poniedziałku nie przejdzie idę znów do lekarza. Biedne te nasze maluszki :((((.
 
Zdrówka dzieciaczkom!!!

Byliśmy na szczepieniu z synkiem, nie płakał tylko pisną zuch chłopak :) Waży 11,2 kg :)

A dziś robiliśmy urodzinki Dawidkowi, oto Synek i moje dzieło :D
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 26
  • IMG_9618.jpg
    IMG_9618.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 38
witam drogie mamusie dawno mnie tu nie było i dlatego życzę wszystkim roczniaczkom duzo zdrówka i duże gratki za samodzielne kroczki (ja poczułam radość z pierwszych kroków jak mały miał 9 miesięcy)
Mam pytanie dajecie jeszcze witaminke D dla dzieciaczków.
 
reklama
ja tez daje tran, jest to tran norweski o smaku cytrynowym, polecam :)
Co do chodzenia to przecietnie dzieci zaczynaja chodzic w 13 miesiacu, ale jak widac po naszych dzieciach to kazdemu wychodzi inaczej :) Maja pierwsze kroki ma za soba, ale i tak woli chodzic za raczke.
 
Do góry