reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

Ja od początku myłam i ciałko i główkę mydełkiem bambino siostra, która ma trójkę maluchów mówiła, że do roczku mogę mydełkiem myć też włoski i tak zostało. A o uszka strasznie się boję bo już dwa razy zachorowała nam wiosną na uszka i stąd moje obawy.
 
reklama
My już od paru miesięcy używamy Oliatum zarówno szampon jaki cala resztę kosmetyków,bo nie możemy nic innego.Po innych kosmetykach Lilianie wychodzi uczulenie.Te są drogie ale dobre i nie uczulają
 
asiak myslę że jak mała chorowała na uszka to napewno nie od wody, prędzej od kataru, który zalega i takim maluszkom spływa wtedy do uszka

co do mycia, to Marta uwielbia wode i jak sie kąpie to tak chlapie, że woda jest i w oczach i w uszach i czasmi też się napije i nic jej nie jest, to samo jest w jeziorze, a włoski myjemy Ziajką, a ciało mydełkiem dla dzieci
 
U nas też się Bubchen bardzo sprawdził. :tak:
Aniam - twój to miał od początku dużo włosków, ale mój to był łysy do 8 m-ca więc szamponem by się nie dało myć za bardzo. Asiak pewnie też maluch z tych mniej włochatych ;-)
 
mysmy sie myly od poczatku oilatum, apotem przeszlam na cala serie emolium - lepsze wg mnie. teraz Majeczka nie ma uczulenia wiec myejmy sie zwyklym nivea, a szampon od pozcatku mamy nivea - Maja ma dosyc dlugie wloski musze jej zwiazywac gumka bo jej leca na oczka- i po tym szmponie sa super! sama bym chciala takie!!
 
My do tej pory myłyśmy włoski szamponem nivea teraz ziajką ale jak mi się skończy wrócę z powrotem do nivei bo miała po tym ładniejsze włoski. Ja też muszę jej robić kitusie bo inaczej włoski wchodzą jej do uszu czego nie lubi i strasznie drapie później uszy a tak mam spokój. A mój maluszek właśnie przechodzi anginę w lecie, miała gorączkę prawie 40 stopni ale już dzisiaj było ok i widać wyniki zdrowienia - niestety musiała dostać antybiotyk. Pozdrawiam
 
My już od paru miesięcy używamy Oliatum zarówno szampon jaki cala resztę kosmetyków,bo nie możemy nic innego.Po innych kosmetykach Lilianie wychodzi uczulenie.Te są drogie ale dobre i nie uczulają

oillan na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
to tu masz nasze o praktycznie tym samym składzie i normalnej cenie , poleciła mi kiedyś pani w aptece gdy chciałam kupić olilatum , różnica żadna . te robi nasz oceanic i sa super

U nas też się Bubchen bardzo sprawdził. :tak:
Aniam - twój to miał od początku dużo włosków, ale mój to był łysy do 8 m-ca więc szamponem by się nie dało myć za bardzo. Asiak pewnie też maluch z tych mniej włochatych ;-)

No ja od poczatku szamponem musiałam , przez pierwsze może dwa tygodnie myłam tylko sama woda z oilatum ale po tym włosy sa strasznie tłuste , mi bubchena przywozi J z niemiec i w sumie teraz mam wszystko z tej firmy : żele do mysia , balsamy , płyn do kąpieli , do buźki itp.. tam to tanie strasznie
 
Aniam - twój to miał od początku dużo włosków, ale mój to był łysy do 8 m-ca więc szamponem by się nie dało myć za bardzo
hehe u nas do tej pory nie bardzo jest co myć:-D więc... w dalszym ciągu do mycia używamy lipikaru la roche :-p

aniam- też kombinowałam z kosmetykami olianu, ale jak dla mnie "dziwnie" pachniały:sorry:
 
reklama
a ja uzywam tylko mydelka i balsamu po kapieli.... Moja mala prawie wcale nie ma wloskow:baffled:...Ale pewnie kiedys w koncu urosna:confused: i wybiore wtedy cos z Waszych propozycji, wiec dzieki za podpowiedzi:-D.
 
Do góry