reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

reklama
Fajne filmiki:) Moja mała też tak szaleje i się rozciąga - dokładnie w tym samym miejscu:):):) A główką chce sobie dziurkę na zewnątrz wywiercić... hehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
TYGRYSEK super wigibasy :D

Mój smerfik faktycznie zmienił położenie teraz nóżki "wbijane" są polewej a pupa wypychana po prawej a wcześniej było na odwrót...

Hmm ale obrócić z główki w dół na pośladkowe nie idzie nie??bo skoro tak zmienia pozycje Marcelek to się troszku przestraszyłam...
 
reklama
Tygrysek - moja też tak czasem szaleje:-):-) super filmiki

Ostatnia foteczka brzuszka;) niby nie jest specjalnie wielki a 15 kilo przybyło:szok::szok: dokładnie 100cm ma;) zdjęcie z 38t2d
Zdjęcie0003.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry