reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

reklama
Tygrysku super filmiki:-) Mi niestety do tej pory nic się nie udało wychwycić bo jak tylko wezmę aparat by cokolwiek nagrać to mały przestaje się wiercić;/
Kasieczek- piekny brzusio:-) na prawde nie wygląda na ten tydzień ciąży nic tylko się cieszyć;-) Ja to mam armatę ponad 110 i szczupła jestem i wszyscy się śmieją że jak ide to najpierw widac brzuch póżniej dłogo długo nic i dopiero mnie:-p
 
2012-08-25_12-40-50_554.jpg

a to moja kulka
38t 4


Tygrysek fajne filmiki

Tygrysek - moja też tak czasem szaleje:-):-) super filmiki

Ostatnia foteczka brzuska;) niby nie jest specjalnie wielki a 15 kilo przybyło:szok::szok: dokładnie 100cm ma;) zdjęcie z 38t2d
Zobacz załącznik 494366

super brzuszek :)
 
reklama
Do góry