reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

sliczne brzusie, zazdroszcze tym co jeszcze maja niezbyt ogromne

ja mam brzuch jak slon, heh 96cm na wysokosci pepka, wszyscy mi mowia, nawet obcy, ze juz jest nisko, nie wiem

 
Ostatnia edycja:
reklama
MARTUSIA noo duzy duzy śliczny ale nie jest tak źle ja mam 106 cm :0 co do niskiego no ja też takie mam wrazenie:/chyba ze dlatego bo my drobne szczupłe kobitki a brzuchy duuuże?
 
martusia ja tez mam 96cm tylko ze u mnie tego nie widac bo ja jestem wysoka 172cm i zawsze mialam szersze biodra ok 100cm więc dziecko ma się gdzie rozkładać. Jak dzisiaj na pogrzebie zobaczyla mnie kuzynka z która długo sie nie widzialysmy to myslala że troche mi się przytylo nie sądziła że jestem w 30 tygodniu ciązy. Pewnie tez takie wrażenie zrobil czarny strój
 
Mnie tak meczy ten brzusio te mysli czy faktycznie mi sie to wydaje ze nisko czy co?a moze taka moja natura?

Martwię sie trochę bo jednak z Alankiem też w 29 tc mi nisko był i miałam takie dziwne czucia w pochwie jak teraz i tak niekiedy nie fajnie się brzusioi "zachowywał"no i za dobrze nie było i dlatego teraz tak się martwię...wizyta w środę na szczeście jest ale też się was poradze...




ps.tez tam pod cycusiami sobie mysle jest "wystająca"macica to chyba nie jest źle?nie jest tak nisko nie?chyba fibziuje :p
 
Patrysia ja w tej ciazy tez mam nisko brzuch... podobno tak moze byc u wieloródek... bo narządy rodne są już "wyczerpane" po poprzedniej ciaży i nie mają takiej elastyczności, ale najlepiej to skonsultować z ginekologiem:-D:tak:
 
reklama
Do góry