reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

reklama
babydoll jaki mega slodki brzus normalnie ani grama tluszczyku tylko w brzusio poszlo jak Ty to robisz...no powiedz, powiedz, moze jeszcze jest dla mnie ratunek bo czuje ze do wrzesnia spuchne jak balon hihi a tak z ciekawosci ile Ci kg wpadlo do tej pory?
no a sesja swietnie Ci wyszla:)

gorgusia nastepna ciezarna Dzaga hihih porod tuz, tuz a Ty brzus masz taki zgrabniutki ze szok:p zazdrosnik ze mnie co hihihi ale to taka zdrowa zazdrosc:p

malenstwo kwiatuszkowy piekny bebus:)
 
Ostatnia edycja:
dzieki Kochane dzieki pocieszylyscie mnie

sliczne macie te fotki, ja mam kolege fotografa z zamilowania, ktory zrobi mi sesje za free :) a zdjecia robi po prostu rewelacyjne
 
malenstwo slicznie wygladacie ;-)
joasia 85 troche tych kg mi wpadlo;-) 2 tygodnie temu jak sie wazylam u lekarza mialam juz 13kg na +waga startowa 61.... w domu nie mam wagi ale mysle ze do porodu 20 kg bedzie...

nagapalma kolejny malutki brzuszek...super!

martusia1605 ach juz Ci zazdroszcze sesji z prawdziwym fotografem;-)
 
Dzięki kobitki jutro wizyta to sie spytam gina...

Sesje robicie sobie super:)lubie ogladac ciążowe brzuszki(dlatego ten wątek mi sie bardzo podoba):))
 
reklama
Do góry