reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

*martusia gratki slicznego apartamentowca z pewnoscia Malenstwo ma tam jak w raju hihi
milena Witaj i gratki brzusia:)
miq u Ciebie oprocz coraz bardziej widocznego "guziczka" chyba nic sie nie zmienilo bo brzus nadal katalogowy sliczna pileczka:-D
malenstwo niezle malunki a Jasio jak widac usmiecha sie do fotki:p a pepolek widze tez juz prawie na wierzchu:)
martusia ojjjjj jaka slodka pileczka slodziutki bebus i dziubek na pepolku jak u Nas:)
patrysia brzusio elegancki:)moim zdaniem nie jest tak nisko:)ale oczywiscie zapytaj ginka:)ja tez mialam ostatnio takie wrazenie ze sie obnizyl ale to Mala zmienila polozenie jak sie dowiedzialam z usg, no i te dziwne uczucie "w dolnych partiach" jakby mnie cos rozpychalo to tez mowila ze to Jej glowka no i ciezar caly teraz jest na dole wiec i uczucie inne:)
 
reklama
Mnie tak meczy ten brzusio te mysli czy faktycznie mi sie to wydaje ze nisko czy co?a moze taka moja natura?

Martwię sie trochę bo jednak z Alankiem też w 29 tc mi nisko był i miałam takie dziwne czucia w pochwie jak teraz i tak niekiedy nie fajnie się brzusioi "zachowywał"no i za dobrze nie było i dlatego teraz tak się martwię...wizyta w środę na szczeście jest ale też się was poradze...




ps.tez tam pod cycusiami sobie mysle jest "wystająca"macica to chyba nie jest źle?nie jest tak nisko nie?chyba fibziuje :p

super brzuszek
nie martw się na zapas
nie długo masz wizytę to się skonsultujesz
na pewno wszystko ok
 
milena0609 jaki malutki i zgrabniutki brzuszek
malenstwo :-)super usmiechniety brzusio-malenstwo pewnie tez zadowolone ;-)
patrysia Ty to masz wille ;-)mysle ze jest ok pewnie malenstwo zmienilo pozycje-ja u mnie tez zaobserwowalam ze brzuszek jest ciutke nizej... i tak chodze i przegladam sie w lustrze... albo mowie do meza jakis mniejszy ten brzuch czy co,,, bo troszke mniejszy teraz mi sie wydaje -ale to pewnie zludzenie;-)

A to moj brzuszek tydzien temu -obecnie na wys.pepka 104- wzrost 170 : t30.jpg31t.jpg
 

Załączniki

  • ty30.jpg
    ty30.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 80
patrysia na wysokości pępka mam 96 cm, a wysoka też nie jestem 163 cm, a Twój brzusio śliczny, faktycznie porównują z naszymi Twój jest troszkę niżej, nasze takie sterczące, ale może faktycznie wszystko zależy od mięśni
martusia Twój na pewno nie jest nisko, sterczy do przodu jak strzała he he, he he wyglądamy jak murzynki z Afryki tylko te brzuchy nam wystają:-D
 
Miq- chyba nie ten wątek na fote gondolki ;)

Patrysia- faktycznie ciut nisko masz ten brzuszek, ale jak kiedyś wstawiałaś fotkę to było podobnie,więc może taka uroda.
Martusia- Ty na pewno nie masz nisko, śliczny domek
Babydoll- piękny i zgrabny brzuś.
Ja teraz wrzucę fotkę wakacyjną, a wieczorem albo jutro fotkę cykaną jak co dwa tygodnie :)

DSC_0986.jpg
 
gorgusia Twoj brzuszek wydaje sie byc malutki...Tobie to dobrze na tej plazy :tak:

A to moje pare zdjec-dzisiaj pobawilam sie troszke1a-31,6.jpg1b.jpg2a.jpg4.jpg
 
reklama
A to moj brzuszek tydzien temu -obecnie na wys.pepka 104- wzrost 170 :Zobacz załącznik 481394Zobacz załącznik 481396

super zgrabniutki brzuszek



Ja teraz wrzucę fotkę wakacyjną, a wieczorem albo jutro fotkę cykaną jak co dwa tygodnie :)

Zobacz załącznik 481464

ale sexi mama :)




super pomysł

też mam kilka fotek pstrykniętych tylko muszę dorwać się do swojego komputera
 
Do góry