reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Zaczyna mnie ten posiew (a właściwie jego brak) coraz bardziej irytować. Chyba 9.09 na wizycie u gina sterroryzuję go by mieć to badanie zrobione :crazy:. Za duże konsekwencje i ryzyko dla dzieciaczka. A co do szpitala w którym rodzę to powiedziano mi że potrzebuję z dokumentów dowód osobisty, książeczkę RUM, wynik grupy krwi i kartę ciąży. No tak tyle że w karcie ciąży mam wciąż puste pole posiew podobnie jak pole - stan czystości pochwy...:baffled:
 
reklama
Anaklim - my mamy nawigacje z BECKERA - droga w porównaniu do innych, ale Maciek korzysta juz z niego od kilku lat i jest zadowolony, zwłaszcza teraz kiedy ma nową, on jedźi głownie po europie i na europe się nastawiał jak ją kupował, a że przy okazji polska jest dobra, to miłe zaskoczenie:tak::-)
 
Kurde z tymi bakteriami to jakaś masakra , ale widać że warto robić te badania . dziwne tylko że piszecie o lekarzach którzy tego nie zlecaja ..

Anaklim - ja mam Mio .. tez całkiem niezła .. choć jak dla mnie najlepszy zestaw to nawigacja i CB ... he he ..
 
Dziewczyny - bardzo dziękuję za polecenie nawigacji... Zażyczyłam sobie na imieninki... z delikatnym poślizgiem, bo nie mogłam się zdecydować co ja w ogóle chcę:) Wkrótce napiszę co wybraliśmy:)
 
Karina - jak ktoś stale nie używa , to polecam Midland .. kosztuje jakieś 250zł .. czyli kawałek jednego mandatu :)..
Anaklim - i tak co byś nie wybrała, to na Polske nie ma dobrej idealnej mapy :(.. i pewnie jeszcze długo nie bedzie ..
Klajo - spytaj, chyba warto jednak zrobić ,...
 
Ostatnia edycja:
Hmm dziwne że niektórzy lekarze nie zlecają posiewu, bo dziecko może zgarnąć bakterie w trakcie SN. Popieram Aniam moim zdaniem również warto.
 
reklama
Skoro lekarze nie zalecają... to i chyba szpitale nie wymagają .. no bo u mnie jest to liście szpitalnej , więc poszłam z tą listą do ginki i wyczytałam jej co mi potrzebne do szpitala , choć ona mi powiedziała że i bez listy by mi zleciła takie badania , bo zawsze się je wykonuje ...
 
Do góry