reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
no tak ja byc moze jeszcze tej nocy....
tylko sie cykam czy ja gonić
o 19 mam wizyte jak cos to bede pisac
pozwoliłam sobie :-p zapisać numer do aniam :-pmoże mnie nie odrzuci :-p
no i w sumie powiedziłam tylko wam w rodzince nikt nie wie stwierdzilismy z mezem ze nie ma co ich denerwowac niech spia spokojnie...
 
Sreberko- dzwoń kiedy chcesz .. ja od pewnego czasu mam tel cały czas włączony .. :)... no i naładowany ..tym bardziej że jeszcze do wieczorka sama jestem..

A co z Matyldą , bo ustawiła się w kolejce a tu znac coś nie daje ... Zaraz napisze przyczajony tygrys, ukryty smok , że mała Gosia już na swiecie :)
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-( jestem zła i wściekła i nie wiem co jeszcze.... Odebrałam wczoraj wyniki posiewu.... Oczywiście cos sie przyplątało..... :crazy: Sprawdziłam w necie te łacińskie nazwy i wcale mi się to nie podoba.........
 
Kkasiulka - nie czytaj netu , ja za namową Agaty olałam to co tam piszą , ona miała to z Marią i ma teraz , bo raczej wytępić się nie da .. Ginka tez mi powiedziała że nawet ok. 30% kobiet ma tą bakterie . Trzeba tylko koniecznie dac wynik tego badania w szpitalu i nie czekac z dojazdem na ostatnia chwile i wszystko będzie ok .. Głowa do góry i nie czytaj głupot
 
Sreberko czekam na wiesci :tak:
Kkasiulka wspolczuje :-( Dostalas cos na to?
Jak tak czytam o waszych posiewach to sie zaczynam martwic co by mi wyszlo gdyby tu je robili.... Jakby malo stresu czlowiek mial :dry:
 
Kkasiulka - nie czytaj netu, Aniam, nie po raz pierwszy z resztą, dobrze radzi, tu zwykle same najczarniejsze scenariusze...

Fiolet - hmmm... jak by tu napisać..... chyba wiem co masz na myśli... wyspy zasraniutkie...

Sreberko - oooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
:zawstydzona/y::-( ale mnie przeraziły same nazwy!! Gronkowiec i paciorkowiec!!! Ten pierwszy to OK, mamy go nawet w nosie i nie jest groźny, ale paciorkowiec?? Nie wiem - dalej nie czytam, żeby sie nie denerwować... :confused:
Dziś o 18 lekarz - ciekawe co on na to.... M. kazał mi nie panikować i czekac spokojnie na wizytę....Wy też....Pewnie macie rację :-p:zawstydzona/y:

Sreberko - czekamy.......
 
reklama
Fiolet - hmmm... jak by tu napisać..... chyba wiem co masz na myśli... wyspy zasraniutkie...
lepiej tego nie można ująć. Mój przypadek tutaj jet taki, że Gp po sprawdzeniu wyników krwi powiedział, że to NIE JEST CIĄŻA (pozostałoś pop pierwszej), a tu prosze 9 miesiąc.
A w poprzedniej, mimo ciągłych plamień, mówili, że wszystko jest ok i jak się okazało NIE BYŁO, poronienie i nerwy przez 3 tygodnie, bo nie chcieli zrobić USG:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry