reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Mi ginka zlecila, szpital wymaga.
Teraz lekarz kombinuje ktory antybiotyk beda mi mogli podac w razie czego bo ja na wiekszosc uczulona....We wtorek sie dowiem czy bedzie trzeba:tak:
 
Abigaill z tymi nasączonymi gazikami , to dziewczyny tu podpowiedziały że dobre :)... a kupiłam narazie paczke , tam jest 10 sztuk , a takich czystych mam całe pudełko bo tak mi się wzieło w aptece :).. ale pani w aptece mi powiedziała że się i tak przydają np. do przemycia oczek itp..
 
Aniam - dzięki musiałam coś pominąć albo skleroza :-D to dziś apteka i waciki nasączone. Tak się cały czas zastanawiam o czym zapomniałam:-D
 
Abigaill z tymi nasączonymi gazikami , to dziewczyny tu podpowiedziały że dobre :)... a kupiłam narazie paczke , tam jest 10 sztuk , a takich czystych mam całe pudełko bo tak mi się wzieło w aptece :).. ale pani w aptece mi powiedziała że się i tak przydają np. do przemycia oczek itp..

A to się zgadza. Lepiej gazikami niż wacikami czy płatkami kosmetycznymi, bo po płatkach zostają kłaczki na oczkach, a po gazikach nie:)
 
Anaklim - wlasnie cos pamietalam ze platki kosmetyczne to raczej nie za bardzo wlasnie przez te klaczki. No gaziki chyba lepsze ale pamietam ze tez nie byly idealne bo byly dosc ostre tzn malo miekkie, ciekawe jakie teraz sa.
 
No to krótkie sprawozdanie po wizycie:)

W śodę mam się stawić w szpitalu..., jak t ookreśliła ginka zobaczymy co da się zrobić z porodem. Na dzień dzisiejszy jest szyjka miekka, skrócona, i rozwarcie na 2 cm.., no i aktulanie odchodzi mi czop a to wyniku jej "malej" ingerencji" bo przemieściła mi ją od kości krzyżowej na położenie centralne...
A w środę w szpitali dokładne badania i tak dalej...:tak:
 
reklama
Do góry