reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Ta ja sie pochwaliłam ale nie dokładnie - wyniki z moczu są ok, czyli nie mam zakażenia układu moczowego ale posiew z wydzieliny zawiera niestety tego strepto cos tam - ale ja o tym wiedziałam bo po prostu jestem jego nosicielem i cholery chyba nie da się wyleczyć :no: Wiele kobiet go posiada ale o tym nie wie :no:

A o wynikach posiewu to piszą na liście do mojego szpitala :tak:
A teraz mam powtórzyć wszystkie badania wr, hiv, hbs i coś tam jeszcze :rofl2:
 
reklama
Karina - zgadzam się z Tobą .. my mieliśmy w testach garmina, TomToma , mamy jedną swoją Mio.. i teraz ostatnio fabryczną BMW , bo była na europe ale bez Polski -teraz jest :).. Jeździ się łatwiej i fajniej ale i tak sporo im jeszcze brak do doskonałości.. dlatego jak ktos dużo jeździ to CB to fajna sprawa.. a tym bardziej jak gada przez nie kobietka , to panowie z tirów zawsze dobrą drogę wskaża i powiedzą jak jechać .. no i droga szybciej mija ..
Zaraz dostaniemy opr od dziewczyn za wątek nawigacyjny :)
 
Karina - zgadzam się z Tobą .. my mieliśmy w testach garmina, TomToma , mamy jedną swoją Mio.. i teraz ostatnio fabryczną BMW , bo była na europe ale bez Polski -teraz jest :).. Jeździ się łatwiej i fajniej ale i tak sporo im jeszcze brak do doskonałości.. dlatego jak ktos dużo jeździ to CB to fajna sprawa.. a tym bardziej jak gada przez nie kobietka , to panowie z tirów zawsze dobrą drogę wskaża i powiedzą jak jechać .. no i droga szybciej mija ..
Zaraz dostaniemy opr od dziewczyn za wątek nawigacyjny :)

Mój tata mówił, że jak faceci usłyszą kobietę przez CB to od razu są "łagodniejsi" w swoich wypowiedziach :-D

D. uwielbia nawigację, mamy Mio ale Hołowczyc ostatnio coś nam szaleje :dry:
 
Aniam - tak, tak CB - to swietna sprawa :-) Mialam okazje kilka razy prosic przez nia o pomoc. A ile mandatow mozna dzieki niej zaoszczedzic:-) To szczegolnie sie sprawdza w przypadku nagminnych mandatowcow hehe.
Wkurza mnie w niej tylko to ze przy wlaczonej nie da sie spokojnie radia sluchac. Ale raz na jakis czas milo posluchac o mobilkach, misiaczkach, drozkach i suszarkach hehe.
 
karina- no mojemu J.. sie bardzo przydaje .. :) a ja też lubie sie tym pobawić ..

Agata - Hołowczyc ostatnio pod samym żyrardowem kazał nam wracać z katowickiej do wawy i jechac przez pruszków .. a celem był właśnie zyrardów .. zgłupiał ..
A co do bakteri .. no cóż witam w klubie ..

No własnie do tych pytających o posiew , nie macie tego na liście rzeczy które należy miec ze sobą do szpitala ?...
 
I po wizycie u GP - w moczu coś wyszło i został wysłany do szpitala, w środe wyniki. Serduszko bije ładnie. Ogólnie wszystko ok, tylko ta waga, 15 na plusie:szok:
 
Wczoraj bylysmy na wizycie. Szyjka malutka ale raczej w przyszlym tygodiu nie rodze.

Piszecie o tym posiewie. Ja jakos dwa dni temu czytalam kafeterie i tam byl topik o dzieciaczku ktory zmarl w wyniku niedoleczonego gronkowca u matki. Doznalam szoku, nie wiem czy to prawda czy jakies dyrdymaly ale mnie to podlamalo. Kurka nawet nie wiem czy u mnie robia:baffled:
 
kicia-nie chcę ci martwić, ale słyszałam o podobnym przypadku:no::no: co prawda finał nie byl tak tragiczny, ale mimo wszystko... dlatego lepiej dmuchać na zimne...
 
Tylko tyle, że tego gronkowca chyba nie da sie pozbyć :baffled: ale przynajmniej wiadomo co to jest za cholera i na jakie antybiotyki jest wrażliwy.
 
reklama
Do góry