reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Aniam - raz tamtedy jechalam ale jakos wole sie poruszac wytartymi dobrze drogami. W sumie po Krakowskiej to juz wylatuje na Prymasa Tyciaclecia i tne az do Modlinskiej. No i jakos juz przywyklam do tych korkow i nie denerwuje sie jak na nie trafie.

Ja zawsze jezdze z nawigacja i w W-wie wybieram opcje najszybsza ktora uwzglednia poziom korkow.
 
reklama
Kaarina - kawałek al. krakowskiej tez się da ominąć .. ( taką małą róznoległą ) a nawigacja wybacz ... te Polskie i tak są głupsze niż ustawa przewiduje .. nie wiem kto te mapy robił:tak::tak::tak:... kiedyś J miał za zadanie przetestować kilka ( znanych firm ) ... oj pośmialiśmy sie troszkę .. chyba jeszcze jesteśmy sto lat za murzynami :(...
 
A propo nawigacji- chociaż ja uznaje mapy i atlasy i nigdzie bez nich w dalszą drogę się nie ruszam (ale to chyba z racji "zboczenia zawodowego"), to prawdę mówiąc jestem pod wrażeniem nowej nawigacji M.jeżeli chodzi o Polskę - jak była w stanie pokazać drogę pod dom w mojej wiosce tzn. że jest OK. Porownaliśmy ją do tej z przed dwóch lat i różnica na plus bardz duża. Pokazuje jakies 80% dróg w polsce, za granicą to wiadomo nie ma o czym mówić...:-)
 
Klajo - co nie zmienia faktu że u nas to i tak jeszcze wszystko w " powijakach "... he he.. koniec języka za przewodnika .. to jest dobra zasada
 
Aniam - to się zgadza, zreszta jak kupowaliśmy nawigację to Pan powiedział, że polski NIE MA, dlatego byliśmy TAK zdziwieni... ale na nas to jeszcze jest pryszcz..., zapraszam do serbii, tam nawet mapy nie pomagają jak musisz zjechac z glownej drogi... o nawigacji nie wspomnę...:-D:-D:-D
 
W PL się firmy nie za bardzo inwestują w robienie nawigacji, bo w PL to zamiast kupować, to ludzie ściągają pirata z sieci :-p Podejrzewam że stąd głównie te badziewne mapy ;-)
 
Cześć kobitki,:-)
ja nie robiłam żadnego posiewu, to konieczne? jak dożyje to w poniedziałek pójdę zrobić ogólne krwi i moczu.

Czy was też tak napieprz... pachwiny? bo ja już nie mogę czasem wstać:no:
Do tego mały upatrzył sobie wieczór i tak mnie ciśnie na pęcherz i co tam jest jeszcze że dajcie spokój, koleżanka kazała mi się wysypiać, bo potem będzie ciężko, no, ciekawe jak, chodzę coraz bardziej nabuzowana z tego wszystkiego, spać nie idzie w żadnej pozycji, nie dziwię się że wstajecie o 5, jak nie położę się od razu po wizycie w wc to wiadomo ze koniec spania.
Chyba zacznę okna myć, bo mój blok to tylko 3 piętra:-) więc się nie nachodzę...
pozdrawiam
 
reklama
ja nie robiłam żadnego posiewu, to konieczne?

raczej tak...
lepiej zrobić wcześniej, bo na wyniki dość długo się czeka, ale bez paniki... jeśli nie zdążysz, w szpitalu (do którego trafisz) pobiorą ci go...
a twój gin ci nie pobierał???

duża_dziewczynka
- super:tak: grzeczne maleństwo!!
 
Do góry