reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Isia - witaj w klubie :) Ja sie borykam z watroba od poczatku tej ciazy praktycznie, w poprzedniej bylo lepiej, po 30 tc sie zaczelo. Fuj ohydztwo. Wygladam jak po wizycie w jeżynach... Na szczęscie po porodzie przechodzi...
 
reklama
Ewa - a Ty jak sobie dajesz radę z zastrzykami?

Isia - nic nie za długo:) To forum:) Piszta ile chceta:)

Klajo - a nie mogli zadzwonić, że odwołają wizytę???
 
aqua- bardzo się cieszę, że Ala ładnie i zdrowo rośnie. Jeśli chodzi zaś o rozdwajanie, to wiem, co czujesz, bo u ciebie 10 a u mnie 11 lekarze ściagną chroniące nas zabezpieczenie i wtedy akcja porodowa może potoczyć sie bardzo szybko. U mnie będzie to 36t 4d, czyli całkiem całkiem. Ania urodziła się w podobnym czasie i ważyła 2600 i dlatego teraz mam nadzieję, ze nawet jeśli nie dotrzymam do 38 tyg, to dziecko osiągnie podobną wagę. Z Usg wszystko na to wskazuje.

klajo- no nieładnie. Powinni uprzedzać o zmianie terminu wizyty.

anaklim- miło ze strony lekarza
 
Dziewczyny, za bardzo nie mogli zadzwonić że odwoują, bo u mojej lekarki jest tak, że się przychodzi i przyjmuje..., nie umawia się na konkretny termin..na szczęście nie było daleko...

Anaklim - ale Twój lekarz..., wielkie brawa za troskę :-):tak::-D

kama, Aqua - będzie dobrze dziewczny zobaczycie..., Okruszki będą zdrowyi pięknymi bobasami...
 
hello,
Widze,ze dzielnie sie trzymacie to super! :-)Mnie długo nie było ale to z przyczyn technicznych.:-(
Wyniki badan ok:tak:. Nospa forte obowiązkowo, czesto czuje ból w dole brzucha i kucie w boku . A synek swoja droga dodaje do wiwatu:-D
Kolejna wizyta u gin.7 sierpnia.
 
anaklim - moja tez mnie nie oszczędza - brutal mały daje czadu
kasiula - dobrze,ze wszystko porządku

no wiśnióweczki jak narazie pięknie się trzymamy oby tak dalej
 
Minął tydzień a ja nie mam wyników glukozy, nie mogę umówić się na wizytę kontrolną, zaczyna mnie to poważnie wkurzać! No ludzie, tu się nie da funkcjonować...
 
Anaklim - tamta sluzba zdrowia to jakas masakra, powiem Ci ze Ty i tak chyba jestes dosc cierpliwa. Az sie boje jakiej nerwicy ja sie tam moge nabawic, nie znosze takich sytuacji :no:

Ja jutro mam wizyte u ginki, usg, test glukozy. Juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc mojego maluszka. Od kilku dni wydaje mi spi coraz mniej i testuje nagminnie moje narzady. Pod zebra tez mi wpycha nozki.
 
reklama
anaklim- porażka z ta służba zdrowia:szok:
a do zastrzyków już się przyzwyczaiłam:-p i powoli nabieram wprawy:tak:

po dzisiejszym usg:
z oleńką wszystko w porządeczku:tak: tylko to jej ułożenie jest takie nie bardzo... tzn. główka jest w dole, ale bardzo wysoko w związku z czym może (ale nie musi) się jeszcze przekręcić i ustawić np. pośladkowo...
termin mam na ok 22 sierpnia (kurcze to już tak niedługo:szok:), no i chyba całkiem spora będzie, bo juz w tej chwili waży 3070 g:szok: i wg doktorka może przybrać jeszcze z kilogram:szok:
no a tak poza tym- wszystko ok:tak:
 
Do góry