reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Abigaill ja też mam nogi jak balony i zbytnio nie wiem co z tym robić,jeszcze trochę musimy wytrzymać kochana!

Anaklim a gdzie twoje wyniki??
Ja idę jutro do lekarza więc czekam z niecierpliwością.
 
Oj Ewa - to Ola rzeczywiscie szykuje sie na dorodnego bobasa;-):-D:-)
Aqua - zobaczysz minie 12dni, a ty nadal w dwupaku bedziesz...:-)
 
A my po wizycie u położnej.....
własciwie dwóch połoznych, bo jedna chyba sie szkoliła..
Co nastąpiło..
jutro mam spotkanie z lekarzem w sprawie wycieku siary z krwia z jednego kanalika, jak wspominałam wczesniej..:-(
w piątek mam kontrolę w szpitalu, ponieważ dwa tygodnie temu mała była na tym samym miejscu na siatce centylowej jak dzisiaj, wiec wniosek taki, ze nic nie przybrała na wadze, nie rośnie...:-(
...ja naprawde zazdrosciłam Wam wszystkich slicznych duzych brzuszków! wynikło z tego to, ze wcale nie powinnam cieszyc sie tym, ze mam mały, bo poki co to cholernie sie tym przejmuje i martwie. A zrzucic kg po ciazy i tak trzeba wiec pal licho z kg, puchnieciami itp, bo ja wszystko zniose zeby mieć zdrową dzidzie!!!
Rozkleiłam sie...
 
Olisska kochanie nie przejmuj się napewno wszystko z dzidzią w porządeczku.Będziesz miała śliczną i zdrową dzidzię zobaczysz.Cmokasa masz w nosek od Majeczki ;-)
 
Olisska - trzymaj sie dzielnie, ja też nie mam dużego brzuszka, a z Hanią wszystko jest w porządku :tak: u Ciebie będzie tak samo:)
 
Olisska - ja też nie mam dużego brzucha (ostatnio jakby przestał rosnąć) a lekarz co wizytę powtarza, że duża dzidzia będzie.... :tak: A po rozmiarach brzucha nie ma co oceniać... Może jakieś usg CI zrobią...?? Uszy do góry :happy2:
 
reklama
olisska- wszystko będzie dobrze, zobaczysz. A rozmiar brzucha przecież o niczym nie świadczy. Głowa do góry.
 
Do góry