reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Tak właśnie zrobię!
Jestem umówiona u gina w przyszły piątek. dopytam się czy to jest konieczne.

poza tym po raz drugi w życiu zobaczę tę kruszynkę w sobie!
 
reklama
No prosze, prosze, a nic nam sie tu wczesniej nie chwalono na ten temat hhehehe

hehe, bo to wynikło dopiero dzisiaj:-D tzn. miąłm iść w połowie przyszłego tyg. na tradycyjne usg, do gina u którego bywalam również z julką, ale się okazało, że on na urlopie, więc... tak wyszło:-D

no, jeśli chodzi o usg 4D- to polecam:tak: świetnie wszystko widać:tak: dzidzi ma 51 mm, wszytskie parametry w normie, tętno 152 no i nasza dzidzia będzie... chłopcem:-):-) to równiez dało się podejrzeć:-) ale jestem szczęśliwa, P. również- w końcu syna będzie miał:-D
 
ewa- ale super wiesci! ja tez mam zamiar isc na takie usg ale najpierw zrobie zwykle szybciutko po powrocie,moj tez by sie cieszyl z chlopca twierdzi ze wie co robil i jest chlopiec ,sie okaze!!

a apropos usg 4d i 3d rozmawialam ze znajoma szwedka ze mam plany zrobic takie usg a ona sie pyta gdzie bo mowi ze tu w szwecji takiego nie ma haha jednak nie jestesmy w polsce tak bardzo w tyle!!
 
ewa - Gratuluje synka - super, że młody zdrowy
jak możesz wklej nam fotke z tego USG

narazie prowadzą faceci jest ich aż 2 ;-)

jak rodziłam Kube to przez 5 dni na oddziale urodziła się 1 dziewczynka reszta same ogonki :-)
 
aqua-ciekawe jaki bedzie wynik tej rozgrywki?ja w pierwszej ciazy mowilam do brzusia pawelek a tu siup i jest monia! corcia sie teraz z tego smieje!
 
EWA gratuluje! Super, ze twoj synek jest zdrowy ! Ogromnie zazdroszcze ci tego 4D usg - tutaj to chyba jescze o tym nie slyszeli :wściekła/y: Ja nadal czekam na to pierwsze i calkiem zwyczajne usg, ale z jaka tesknota! Tak bardzo chcialabym zobaczyc moje malenstwo i uslyszec, ze wszystko jest dobrze... Jeszcze tylko 11 dni....


Pozdrawiam cieplo :-)
 
Ewcia - gratuluję. Bardzo się cieszę że z maleństwem wszystko w porządku. Duży z niego chłopczyk.
 
EWA gratuluje! Super, ze twoj synek jest zdrowy ! Ogromnie zazdroszcze ci tego 4D usg - tutaj to chyba jescze o tym nie slyszeli :wściekła/y: Ja nadal czekam na to pierwsze i calkiem zwyczajne usg, ale z jaka tesknota! Tak bardzo chcialabym zobaczyc moje malenstwo i uslyszec, ze wszystko jest dobrze... Jeszcze tylko 11 dni....


Pozdrawiam cieplo :-)
U mnie tez nie slyszeli, w ogole jest tylko jedno usg przez cala ciaze, miedzy 18-20 tygodniem:wściekła/y:
 
reklama
Ewka gratulacje no Tatus to chyba sokolem zostal i koluje nad ziemia dumny:-)

U mnie slyszeli o roznych rzeczach i nawet maja ale oplata dodatkowa i troche drogo za te extrasy. Przelicznik 1:1 wiec takie rzeczy bardziej mi sie w Polsce oplacaja.
 
Do góry