reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

sreberko - super, że wszystko ok...Fajnie jest usłyszeć serduszko..., albo zobaczyć jak wali...;-)zaczepniś z Twojego Maleństwa:-)
 
reklama
Sreberko, to kawał człowieka z twojego malucha :-)
Cieszę się że wszystko w porządku, bo to najważniejsze :-)
 
czesc dziewczyny, czy może coś wiecie na temat opryszki na ustach, czy jest groźna dla dzidziusia? własnie mi sie przydarzyła co prawda wyskakiwała mi juz wczesniej-ale teraz pierwwszy raz w ciąży i strasznie się denerwuję. Naczytałam się z netu wszystkiego co mozliwe i niepokija mnie niektóre wypowiedzi, a w książce wyczytałam, że groźna jest tylko opryszka narządów płciowych. Proszę o wasze opinie, czy moze któraś też miała opryszkę tak jak ja? i co na to wasi lekarze?
 
agnieszka - miałam opryszczkę tydzień temu. Kupiłam sobie Zovirax, co prawda pisze tam, że nie ma badań, że nie jest potwierdzone...bla bla bla.... Jeśli chcesz, to zadzwoń do lekarza, ale ja pytałam moją starszą siostrę (dwójka dzieci, nasz domowy lekarz, zauroczona medycyną, siedzi non stop na forum) i powiedziała, że lepiej użyć maści niż przenieść hm...niżej, co jest możliwe.
 
artemida- kochana, my właśnie po to tu jesteśmy, żeby sie nawzajem wspierać!!! wszystko będzie dobrze, jeśli lekarz zalecił ci odpoczynek, spróbuj odpoczywac jak najwięcej!!! i nic sie nie martw... jesteśmy z tobą!!!

sreberko - bardzo sie cieszę, że twoja dzidzia tak ładnie rośnie!!! oby tak dalej:tak: no i fajnie, że sobie troszkę odpoczniesz w domku!

kkk- witaj! jeśli chodzi o magnez- moja ginka przy pierwszej ciązy przepisałami go w momencie, gdy pojawiły się skurcze łydek, a żelazo- dopiero gdy zobaczyła wyniki badań... moze skonsultuj sie z jakimś innym ginem w sprawie tego magnefaru...

a ja dziś na 19 jestem umówiona na usg 4D:tak: już nie moge się doczekać, kiedy mojego maluszka zobaczę:-):-):-)
 
Ewa super chodzi mi o USG, hmm a nic nie wspominałaś:confused2:. Trzymam kciuki i czekam na news...:-DMoże będzie wiadomo czy Julcia ma siostrę czy braciszka...;-)
 
Ewa - jak fajnie że idziesz na to usg - na takim to już może "co-nieco" zobaczycie ;-)
Ja do lekarza idę za tydzień, w czwartek - dosłownie odliczam dni!!
 
widziałam mojego maluszka ma 25 mm i bije mu serduszko jestem taka szczesliwa :-D

dostałam skierowanie na badania prenatalne chyba z nich skorzystam bo to te nieinwazyjne a moge je zrobic za darmo dokładnie zobaczymy mojego maluszka maja byc 5 marca
 
reklama
Do góry