reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

kochane, dziękujemy za gratulację!!!

i jeszcze raz polecam (kto oczywiście ma możliwość) zrobienie sobie usg na takim lepszym sprzęcie... mówie wam, jakie to przeżycie móc wszystko tak dokładnie obejrzeć:tak: maleńkie paluszki i stopki (ktore wg pmiarów mają 8mm:szok:) ehh super sprawa...ciągle jestem pod wrażeniem:tak:
 
reklama
No Ewcia super wiesci :-):-):-):-), big big GRATULEJSZYN dla Ciebie i dla Twojego P.:-):-):-)!!!!!!!!!!!!!!!

No to super, rzeczywiscie Aqua, chlopcy narazie prowadza w naszym rankingu :tak::tak: ciekawe co to bedzie dalej????

A ja jak bylam ostatnio na wizycie dwa tygodnie temu, nasz mlody czlowiek mial 40 mm no i tez pokazal co tam ma miedzy nozkami, mam tylko nadzieje, ze nadal to sie bedzie potwierdzac........ Alez to jest magia, co??? dziecinka co dopiero ma pare cm, a juz wszystko na swoim miejscu, szok:tak::tak::tak:Nastepna wizyta juz umowiona na 04 marca ciekawe ile teraz bedzie mial, mam nadzieje, ze tam sobie rosnie zdrowo.....
 
Ewa, ale super. Niesamowite, ze to Dzidziule w nas sa takie male, a juz wszytsko maja. I fajnie, ze wszytskie paramtery w normie.
Ja musze czekac do 11 marca, ale ide do dobrego fachowac od USG, tego samego ktory ogladal Zuzie:tak:
 
Witajcie mamusie!
Potrzebuje waszej porady i wsparcia - wczoraj mialam, koszmarny dzien, a piatek byl poczatkiem zlego.... Za duzo pracy, zmeczenia i stresu i moj brzuszek zrobil sie w pewnej chwili strasznie twardy i napiety, do tego doszlo klucie w podbrzuszu - nie moglam przez chwile chodzic... Poryczalam sie jak bobr ze strachu, ze dzieje sie cos zlego z malenstwem :-( Zwolnilam sie z pracy i do lozka - jest weekend wiec nie moge zobaczyc sie ze swoim lekarzem, a w szpitalu moge sie pojawic dopiero gdy dostane krwawienie:wściekła/y: Horror! Przelezalam w lozku z 16 godzin i jest dzisiaj lepiej, chociaz nadal czuje napiecie w brzuchu - wzielam tez no-spe. Jutro ide do lekarza, ale chcialabym sie was poradzic - prosze, powiedzcie co to moze byc? :-(

Dziekuje z gory za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
 
Filoet, nie jestem lekarzem, ale wydaje mi sie, ze można sie martwic jak zaczyna sie plamienie lub krawienie, a kłucie w brzuchu to moze byc efekt tego, ze rózne czescie twojego ciala sie rozciagaja, oczywiście twardnienie brzucha to jest jakis znak, ale chyba dobrze zrobilas lezac i biorac no-spe. Ja tez wczoraj sie pokłocilam z M i od razu zaczal bolec mnie brzuch wiec taka reakcja na stres.
 
Hej dziewczyny nie zamartwiajcie się na zapas kochane bo wszystko się odbije na maleństwie :-) Ja w środę jadę na badania prenetralne(ale przeleciało) .Jestem dobrej myśli bo inaczej bym ześfirowała ;-)Czuję się coraz lepiej,mdłości pojawiają się już bardzo rzadko,zawroty głowy też.Ale ostatnimi czasy strasznie boli mnie głowa(chyba ta pogoda tak na mnie działa)No i jak narazie dalej nie mam werwy ,jak myślę o sprzątaniu to od razu mam dość i najchętniej przeleżałabym ten czas pod kocykiem hihi :-D:-D:-D,kurczę zobaczcie niedługo będą za nami te pierwsze 3 miesiące ,zaczną nam rosnąć brzuszki,ruszać się maleństwa ohh cudowne uczucie.Pozatym wszystko u mnie ze zdrówkiem i dzidzią dobrze...mam nadzieję że i u was wszystko dobrze.Jakoś jestem optymistycznie nastawiona od poniedziałku.Teraz siedzę z młodym mierzę mu gorączkę,daję leki i mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia bo będzie miał zaległości w szkole:baffled: Buziaczki dla was i uśmiechnijcie się Maja :-):-):-):-):-)
 
fiolet- leż sobie i odpoczywaj... weź no-spę i nie zamartwiaj się... wiem, że łatwo powiedzieć, trudniej wykonać...ale jak pisze ida- dopóki nie ma krwawienia jest dobrze... ściskam mocno:*)
 
Witam z rana, odpoczęłam sobie w weekend od kompa i forum, co nie znaczy, że nie czytałam ;)
Majeczka - czuję się podobnie jak Ty - mdłości już nie ma, tylko od soboty przeokropnie boli mnie głowa....:-( Dla mnie ból głowy to norma, biorę Ibuprom i po krzyku, ale Maleństwo....:confused: W ciąży można tylko Apap, no i nie chcę przesadzić, kto to widział tyle tabletek przecibólowych brać:angry: Będę w czwartek u ginka, to muszę go zapytać o te tablety

Fiolet - trzymam kciuki! Na pewno wszystko jest OK! Ida ma rację, dobrze zrobiłaś biorąc no-spę i leżakowanie też jak najbardziej wskazane. I tak jak Ewa mówi - póki nie ma krwawienia wszystko jest w porządku. Głowa do góry!:tak:

Ewa - czy ja Ci juz gratulowałam tego chłopca do pary??:-)
 
Kkasiulka IBUPROM??
Ja pytałam ginekologa i tylko apapki można brać.Miałam wyrwany ząb i tylko apap!!
Na ból głowy zawsze narzekałam ,migreny miałam zawsze straszne.Teraz trzeba przecierpieć niestety słonko.Miłego dnia ;-)
 
reklama
Mozna brac te ktore zawieraja paracetamol i unikac aspiryny, ale w razie co w aptece na pewno doradza
 
Do góry