reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Doradzcie jak farbe powinnam kupic zeby szybko sie splukala:szok::rofl2: bo chce na wesele zafrabowac ladnie! moja czupryne na orzechowy blond. Tzn nie pyam sie o konkretny kolor tylko firme? Kto ma doswiadczenie? Ladny kolor ale niekoniecznie trwaly...
a może lepiej szampon? też ładnie złapie,a szybciej spłucze się. Dość szybko Garnier wypłukuje się. Nawet nie myśl o Palett,bo są trwałe jak cholera.
 
reklama
a może lepiej szampon? też ładnie złapie,a szybciej spłucze się. Dość szybko Garnier wypłukuje się. Nawet nie myśl o Palett,bo są trwałe jak cholera.
Szampon Garniera? A nie bedzie mi frabowal skory jak..sie spoce na weselu...choc nie mam w zwyczaju pocic sie jak...:rofl2:;-):-D
Masz doswiadczenie z szamponami koloryzujacymi?
Agulka - sama szukam. Ja moge polecic Tolpy choc nie jest tani - okolo 30 zika. No i Lavery. Reszta wg mnie wysusza skore jak cholera:baffled::crazy:
 
Nie ma prawa. Może jakaś szamponetka na 1 mycie,czy jakoś tak mogłaby to zrobić,a szampon jest na kilkanaście myć,a pewnie i tak do końca się nie zmyje. Jak robiłam na moich jasnych pasemkach Blondem7 z Garnier Color Naturals to pokryło mi w zasadzie wszystkie pasemka,a już po 1 myciu było widać gdzie miałam wybielane.
 
Mam jobla na punkcie stóp,bo ich nie cierpię. Tzn. ogólnie nie cierpię stóp, uważam,że to najgorsza część ciała i dlatego chcę żeby chociaż ładnie wyglądały:eek:
Mam problem. Jak by to ująć... mam śmierdzące giry:zawstydzona/y::baffled: ale to nie jest kwestia pocenia się,czy coś tylko nawet po umyciu mam wrażenie,że mają taki specyficzny zapach. Czy są jakieś preparaty (w zasadzie nie chodzi mi o dezodoranty),czy płukanki ziołowe na taką przypadłość??
 
moja mama od lat walczy z odciskami na stopach i nie może sobie z nimi poradzic:no:a stosowała już pełno preparatów i jakieś plajstry i jakieś maści owijała cebulą z czymś ale niewiem namaczała a później żyletką wycinała ale efekt zawsze krótkotrwały:sorry:wszyscy jej polecają żeby poszła najlepiej do chirurga je wyciąc ale ona się boi tyle że ona te odciski ma okropne:sorry:
 
Majandra ja mam modzele na podeszwach stóp i z tego co wiem to nie da się ich na trwałe usunąć (może chirurgicznie, ale mogą się reaktywować). Za to kupiłam ostatnio krez z scholla na odciski i zgrubiałą skórę i póki co jest dużo dużo lepiej. Po tygodniu skóra mi zecydowanie zmiękła.
 
Justyna - albo dezodorant albo cos wewnetrznie lykac/pic np hebrake ziolowa z szalwi. Ale przez gora miesiac.
Monia - ja mam to samo od 15 lat. Mam plaskostopie poprzeczne i tuz pod palcami na stopie co rusz robia sie odciski/nagniotki. Nie stowsowalam specjalnych plastrow tylko regularnie je kremuje i okolo co miesiac ide na profesjolany pedicur z frezarka. Tak doraznie mam spokoj. O chirurgicznym usunieciu nie slyszlaam.Chyba ze masz na mysli haluksy..to chyba tak.
 
reklama
Do góry