reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

reklama
Kupiłam sobie tarkę do pięt TARKA DO PIĘT METALOWA FIRMY ZENKER ZDZIERAK (649165288) - Aukcje internetowe Allegro Suuper! Pumeks się chowa,a wcale nie potrzeba poświęcić dużo więcej czasu
Miałam pytać jak się sprawdziła. Ja się zastanawiam nad czymś takim: PED EGG SUPER TARKA DO PIĘT,STÓP NIE KALECZY (663219835) - Aukcje internetowe Allegro

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
Ja nie mam sincow, ale uzywam takiego kremu:
Sklep kosmetyczny Pollena-Ewa - Sklep Internetowy, Eva Natura, Kanion, Eva Sun, Perfumeria, Adent, Eva Medica, kosmetyki, perfumy, pasty do zebów, szampony:Krem pod oczy i na powieki Eva Natura Zioła Polskie

i wogole kosmetykow Polleny, do ciala i twarzy itp. a w tym sklepie internetowym promocje potrafia byc po bandzie.

Hruda - ciekawa jestem twojej opinii o tych kosmetykach?
Sklad INCI potrzebuje:sorry2:...albo gdzie moge sama go "obadac" np w Rossmanie?
 
reklama
Do góry