reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

a obadaj przy okazji, bo pudelka juz nie mam, a na tubce nie ma skladu - w Rossmanie sa i na halach hipermarketow tez. Moze tez bys zobaczyla serie Eco Bielendy, bardzo mnie zainteresowala ostatnio? Np takie cos:
Bielenda-sklep.pl - sklep z naturalnymi kosmetykami Bielendy. Kremy, toniki, balsamy.&
Mnie tez zaciekawily ze wzgledu na nazwe eco...ale seria zielona eco ( chyba najdrozsza) jest najbardziej zblizona do eco. Ta tez jest ok choc eco to to nie jest...ale dobry kosmetyk "naturalny"
Bielende bede miala w swoim gabinecie oprocz oczywiscie innych kosmetykow ( drozszych:baffled: i skuteczniejszych:sorry2:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
HRUDA potrzebuje twojej pomocy
Nigdy nie mialam problemow z cera zadnych, wypryskow, tradziku podczas dojrzewania, za to od pewnego czasu zauwazylam oplaany stan swojego czola. Czyzbym dopiero dojrzewac zaczela :-)
A mianowicie zauwazylam ze czolo jest pokryte cale wypryskami podskornymi, jak przejade dlonia to jak bym po tarce jezdzila. I nie wiem jak sie tego pozbyc, co z tym zrobic zeby bylo choc troche lepiej, czy mze jakies specjalne kosmytyki jak tak to co polecasz, jak mam pielegnowac swoja skory no i jak moge sprawdzic jaki mam typ (sucha, tlusta?)
A wyglada to tak
dsc07958k.jpg


A moze ktoras z was ma podobny problem lub miala jak z nim walczylyscie?
 
Klavell- mialam to samo i tez tylko na czole. Kilka lat temu kiedy odstawilam pigulki antykoncepcujne, wiec problem lezy najprawdopodobniej w rozchwianiu hormonalnym...i powiem ci ze probowalam wszystkiego. Dlugo dlugo nic...pomogly mi zabiegi kosmetyczne ale glownie maseczki (Babor - nie pamietam co bo chodzilam do znanaje gdanskiej kosmetyczki na staz i kilka razy zprezentowala mi takie zabiegi) i swiatloterapia ale najskutecznijszym srodkiem okazala sie homopatia.
 
teraz to mam jakos mocniej moze dlatego ze mam wlasnie @ Hrudzia a oczyszczanie twarzy powiedz mi czy na takie cos by pomoglo, bo ja w sumie jeszcze nigdy nie bylam na oczyszczaniu moze warto sprobowac
 
a ta swiatloterapia to ile razy trzeba powtarzac?
A masaczki masz moze jakies godne polecena takie co bym w sklepie kupic mogla, moze jakies specjalny sklad musza miec?
I jeszcze ta homopatia co dokladnie?
Sorry ze tyle pytan ale wku... mnie nie milosiernie to czolo, bo mam wrazenie przez to ze wygladam okropnie i tak jak pszesz tylko czolo :-(
 
Mi oczyszcanie kosm nie pomoglo i znane mi maseczki z dobrym skladem tez niestety...swiatloterpia czy raczej koloterpia - mialm tylko 2 razy.
Mysle ze u mnei pomogla tak na prawde homopatia ale dopiero po 3 probie w wyborze leku:sorry2:
 
A kto ci doradzal te leki tez kosmetyczka czy dermatolog? i czy sa to jakies wyitaminy czy co, syro, tabletki tak pytam bo sie nie znam
 
Hey ja mam takie samo czolo od paru miesiecy i w dodatku bardziej mi sie przetluszcza.Ja tez mysle ze to zmiany hormonalne w moim przypadku od implantu hormonalnego.
Klavell ja oczyszczalam twarz ale bylo tylko gorzej:tak:Krostki sie powiekszyly i podchodzily ropa.Jak narazie troche pomogl mi zel Loreal Pure Zone(dla nastolatek) i maseczki z szarej glinki.Na jesieni pomysle o domowej microdermabrazji.Zobaczymy.
 
reklama
Do góry