reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

reklama
Doradzcie jak farbe powinnam kupic zeby szybko sie splukala:szok::rofl2: bo chce na wesele zafrabowac ladnie! moja czupryne na orzechowy blond. Tzn nie pyam sie o konkretny kolor tylko firme? Kto ma doswiadczenie? Ladny kolor ale niekoniecznie trwaly...
 
reklama
Kasia ja mam Rowentę od 4 lat, taka najzwyklejsza bez bajerów i jestem zadowolona

Doradzcie jak farbe powinnam kupic zeby szybko sie splukala:szok::rofl2: bo chce na wesele zafrabowac ladnie! moja czupryne na orzechowy blond. Tzn nie pyam sie o konkretny kolor tylko firme? Kto ma doswiadczenie? Ladny kolor ale niekoniecznie trwaly...
Hrudzia ja Ci nie pomoge , ponieważ moje włosy sa tak uparte, że tylko mocne farby na nie działają, kiedys na sylwka walnęłam sobie niebieską pianką kolorek, zmyłam po 4 myciach , w ciągu jednego dnia:tak:

Ja mam też pytanie.
Jaki jest dobry i nie drogi żel do mycoa twarzy???
 
Do góry