reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

reklama
tak sobei mysle i wiecie ze moje dziecko brukselki chyba nie jadlo jesczze bo my nie jemy musze jutro kupic i cos z niej wyczarowac
 
Justyna - boj sie Boga - spirytus??? Ja rozumiem ze moze narzekasz na nadmiar sebum ale powinans uzywac kremu co to ladnie wyreguluje, moze z kwasami aha/bha, kwasem winnym, witaminami z grupy B, drozdze...
nakrzyczała na mnie!:szok: będę ryczeć,a tak na serio masz pomysł na jakiś krem nie za 100:eek:

Klavell, wapń, ale on jest nie tylko w nabiale. Ostatnio czytałam, że wapń z mleka wcale nie jest tak dobrze przyswajany, jak powszechnie się mówi. Dużo wapnia jest w warzywach kapustnych i strączkowych, w orzechach i migdałach.
no ja właśnie też wiele razy czytałam i słyszałam,że dla osób starszych mleko wcale nie jest źródłem wapnia,a nawet odwrotnie. Jogurty tak

Klavell wiem że to nie ten wątek ale zupa krem z brukselki jest pycha (a ja nie przepadam za brukselką:-D)
ja uwielbiam brukselkę,u mamy jak była zupa z mrożonki to wyjadałam wszytskim i byłam szczęśliwa,że nie lubią:-D
 
Trzeba dostarczać organizmowi wapnia, może być nabiał. Są też specjalne badania gęstości kości, ale to chyba dla naszych mam

trzeba uwazac w okresie menopauzy, bo wtedy przy braku odpowiedniej kuracji hormonalnej jest duze ryzyko powstania osteoporozy
 
Różnią się one czymś?? Lirene, Krem normalizująco - odżywczy - drogeria internetowa Esentia.pl
Lirene, Krem matująco - nawilżający SPF 5 - drogeria internetowa Esentia.pl
Pilinguję się, mam nawet taki z Ziaji antybakteryjny,czy jakoś tak.
Wczoraj oglądałam SOS Uroda i tam mówili między innymi o glince,że do skóry tłustej i mieszanej jest najlepsza czerwona i żółta, do delikatnej - biała,a do reszty-zielona,najbardziej popularna.
Oglądałam tez program gdzie chudzielec i grubaska zamieniali się dietami. Chuda w 3 miesiące przytyła 7kg,a gruba schudła 20kg. Ta chuda miała wskaźnik 17:szok: i robili jej badania na gęstość kości. To w wieku 24 lat, przy takiej diecie jaką prowadziła miała biodra, miednicę jak 60letnia kobieta:szok::szok: Na zapobieganie osteoporozie, zagęszczeniu kości dobre są ćwiczenia. Jakiekolwiek, chodzi o to żeby jeździć na rowerze, biegać, aerobik, siłownia...Cokolwiek
 
reklama
Do góry