reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Ja też mam problem z BARDZo suchą teraz skórą. Różnych kremów się łapałam, ostatnio nawet kupiłam Lirene kremowy mus matujący, co niedawno polecałyście, ale po nałożeniu jest nadal sucha , bo wchłania moja skóra jak gąbka, więc nakładam jeszcze i jeszcze raz i nadal nic. Dopiero jak nałożę zwykły krem NIVEA ten co pamiętam od dziecka , niebiesko-biały, moja buzia nie ma uczucia ściągania.
A toniku też nie używałam od małolata.

Ja już od kilku miesięcy na dzień używam tylko starego dobrego kremu Nivea jedyny mankament że zanim nałożę podkład muszę troche odczekać bo długo się wchłania na noc używa kremu głęboko nawilżającego z avonu i jestem zadowolona. A co do toniku to ja bez niego żyć nie mogę:baffled: zawsze wieczorem po demakijażu i rano przed makijażem:tak: wydawało mi się zawsze to takie oczywiste a teraz widzę że jednak nie dla wszystkich:sorry2:
 
reklama
Hruda doradz prosze jakiś dobry i nie za drogi krem pod oczy :)

Na razie kupiłam sobie z serii "Perfecta" krem do cery mieszanej. Ja mam cerę mieszaną :( niestety moje przekleństwo.
Krem po oczy to zawsze do cery suchej...bo nie wiem czy dobrze zrozumialam. Skora wokol oka bez wzgledu na otoczenie ( cera tlusta, mieszana, sucha itd) jest zawsze sucha.
Problem w tym ze na naszym rynku sa kremy po oczy ale dla dojrzalych pan a takich dla 30tek chyba nie za wiele....ale dzis bede w Rossmanie to obczaje i moze po poludniu wam cos podpowiem, oki?
Niebawem bede probowac kremu pod oczy firmy Tolpa TOŁPA , bo uzywam ich zelu do mycia twarz i jest super choc krem na dzien sredni...ale dam wam znaka, oki?
 
:crazy: a na pudełku jest napisane dla cery tłustej , więc kupiłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Nie wiem bo nie widze Twojej cery ale w tym wieku;-) rzadko ktora ma skore tlusta, najwyzej mieszana...ale jesli teraz czujesz ze jest sucha to nawilzaj i nawilzaj...i podkradnij tranu dzieciom!

Ty ciołku, logiczne,ze jak do tłustej to ma ją zmatowić, przesuszyć,a nie na odwrót:-D;-):-p
Ja coraz częściej utwierdzam się w przekonaniu (pewnie błędnie),że kremy nie mają tych superanckich działań do jakich zostały stworzone. Ja od dłuższego czasu używam Dove. Ale tylko przed malowaniem się.


hihihihi dopiero zajarzyłam jak ja napisałam i co kupiłam jak wyłączyłam kompa, i przez to cholernie nie mogłam zasnąc, bo we łbie tylko krem tłusty, krem tłusty, hihihhihihihiihhihihi:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: ale o tej godzinie to ja nie funkcjonuję dobrze.........

Justyna
dobrze mnie opisałaś ; TY CIOŁKU......:-p:rolleyes::oo2::oo2::oo2::oo2::oo2::oo2::oo2::oo2::oo2::oo2::oo2::oo2::oo2:

Hrudzia a ten tran to łykac czy smarowac:sorry2:, bo jak łykac to dziękuję bardzo , bo może zwięszyć apetyt a tego mi nie trzeba:no::no::no::no::no::no:
 
Hrudzia a ten tran to łykac czy smarowac:sorry2:, bo jak łykac to dziękuję bardzo , bo może zwięszyć apetyt a tego mi nie trzeba:no::no::no::no::no::no:
Lykac. Chodzi o uzpuelnienie diety w NNKT czyli Nienasycone Kwasy Tluszczowe...i przyznam pierwsze skysze zeby wzmagalay apetyt. To weglowodany o wys.indeksie glikemicznym wzmagaja laknienie! I niekoniecznie tran - moga byc suplementy z Omega3.
 
Lykac. Chodzi o uzpuelnienie diety w NNKT czyli Nienasycone Kwasy Tluszczowe...i przyznam pierwsze skysze zeby wzmagalay apetyt. To weglowodany o wys.indeksie glikemicznym wzmagaja laknienie! I niekoniecznie tran - moga byc suplementy z Omega3.
a ja z tego co pamiętam dzieciom własnie dawało sie tran by lepiej przybierały na wadze:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: ale może źle pamiętam:rofl2::rofl2::rofl2:
 
a ja z tego co pamiętam dzieciom własnie dawało sie tran by lepiej przybierały na wadze:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: ale może źle pamiętam:rofl2::rofl2::rofl2:
Nie wiem skad to przekonanie...ale rzeczywiscie mamuski polecaja tran na podniesienie apetytu...ja jednak bede stala przy tezie ze raczej tu chodzi o uzpuelnienie niedoborow skl. pokarmowych u "niejadkow" bo doprawdy nie wiem co moze w tym oleju rybim podniesc apetyt:baffled::confused: Przeciez wlasnie omega3 reguluje apetyt. Czy po zjedzieniu rybki jestesmy mega glodne? Raczej po stercie frytek, drozdzowce lub kebabie z majonezem heheh
 
iza ja tez po schudieciu mam problem z nadmiarem skóry tu i ówdzie a wszczególności na brzuchu udach cycach i wokoł oczu mam takie niby zmarszczki nawilżam ujedrniam i czekam
ja sie czepilam kremow do twarzy z ziaji roznych linii teraz z maslem kakaowym a cialko smaruje albo lirene, albo soraya albo eldena i nie wiem jak długo mam czekac na rezultaty
 
iza ja tez po schudieciu mam problem z nadmiarem skóry tu i ówdzie a wszczególności na brzuchu udach cycach i wokoł oczu mam takie niby zmarszczki nawilżam ujedrniam i czekam
ja sie czepilam kremow do twarzy z ziaji roznych linii teraz z maslem kakaowym a cialko smaruje albo lirene, albo soraya albo eldena i nie wiem jak długo mam czekac na rezultaty
Rezultaty czesto sa wspolmierne z cena kosmetyku lub jakoscia ( za ktora tez trzeba zabulic:baffled:) Ale jesli nie widzisz rezultatow potraktuj to jako profilaktyke. Spowalniasz procesy starzenia sie skory i dluzej bedziesz sie cieszyc jedrna skora!:-)
 
Hruda takie przekonanie panowało chyba w latach 60-tych i 80-tych bo moja mama opowiadała, że zmuszno dzieci w przedszkolu do picia tranu w bardzo niehumanitarny sposób - jak gęsi- aby miały lepszy apetyt i ja pamietam,że też przez jakiś czas byłam zmuszana do picia tego **** na szczęscie Kuba pije go z ochotą bo inaczej miałabym wyrzut sumienia.
 
reklama
Pytalyscie o dobry krem pod oczy mi bardzo przypasowal rejuvenate dzien + noc Avonu.Na twarz nakladam Olay 7 lekko opalajacy i tez chwale bo po nalozeniu nie wsiaka w skore czyli idealny dla suchej cery.
pozatym chwale sobie krem Eveline na celulit rozgrzewajacy.Uda mam gladkie jak pupa niemowlaka doslownie.Tylko trzeba uwazac bo ten kremik daje"popalic"zwlaszcza bezposrednio po prysznicu.
 
Do góry