reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Witam wszystkie wrzesniowe mamy i ich dziciaczki!
Ja rowniez jestem wrzesniowa mama.Przegladam wasze forum i mam pytanko.Mianowicie chodzi mi o golarki damskie elektryczne,nie depilatory bo to nie dla mnie:no:.Czy ktoras z was uzywala,czy warto w to zainwestowac jezeli tak to jakiej marki.Wiem ze taki temat juz byl poruszony na poczatku ale albo nie bylo mowy na temat golarek albo ja przegapilam gdzies:-(Dziekuje i pozdrawiam
 
reklama
Ja mam depilator brauna z nakładką golarki. Może użyłam jej z 5 razy. Nogi lecę depilatorem,a resztę zwykłą maszynką pod prysznicem,bo tak najszybciej,a efekt taki jak po golarce.
 
Witam wszystkie wrzesniowe mamy i ich dziciaczki!
Ja rowniez jestem wrzesniowa mama.Przegladam wasze forum i mam pytanko.Mianowicie chodzi mi o golarki damskie elektryczne,nie depilatory bo to nie dla mnie:no:.Czy ktoras z was uzywala,czy warto w to zainwestowac jezeli tak to jakiej marki.Wiem ze taki temat juz byl poruszony na poczatku ale albo nie bylo mowy na temat golarek albo ja przegapilam gdzies:-(Dziekuje i pozdrawiam

Nie warto jest to mój najbardziej nie trafiony zakup i strata kasy
 
Hruda, czy uważasz, że warto stosować tonik do twarzy przed nałożeniem kremu?
Tonik reguluje Ph skory a tym samym ja rownowazy...szczegolnie wazny kosmetyk gdy wystepuja problemy z cera( przesuszanie, przetluszcanie itp)
Dobrze "zakwaszona" skora przyjmie "wdzieczniej" krem tzn skuteczniejsze bedzie jego dzialanie. Ale wazne zeby tonik byl odpowiednio dobrany...i oczywiscie bezalkoholowy!!!!!
Dobrze dobrany tonik poznac po tym ze po jego nalozeniu nie czujemy nieprzyjemnego sciagnia cery!
 
Kiedyś używałam, ale to jeszcze za czasów licealnych i tak się przymierzam teraz do zakupu. Ja mam rano suchą skórę, więc tym bardziej z alkoholem odpada.

A czy uważasz, że na noc warto nakładać krem i w ogóle coś robić z twarzą prócz mycia?
 
Kiedyś używałam, ale to jeszcze za czasów licealnych i tak się przymierzam teraz do zakupu. Ja mam rano suchą skórę, więc tym bardziej z alkoholem odpada.

A czy uważasz, że na noc warto nakładać krem i w ogóle coś robić z twarzą prócz mycia?
A alkoholem to do zadnej cery...w latach 80tych byla taka tendencja zeby wysuszac tlusta cera ale od lat odchodzi sie od tego!
A wieczorami oczyszczanie, tonizacja i krem odzywczy/nawilzajacy + krem pod oczy.
Raz w tygodniu peeling! Chyba ze skora jest bardzo cienka, wtedy raz na 2-3 tygodnie!
 
Czytałam, że najlepszą porą na nakładanie kremu tzn skóra najlepiej go wchłania w godzinach ok 17-18. Ale i tak jasne jest, że najlepsze jego działanie jest nocą kiedy skóra odpoczywa :) tak mi się wydaje ;)

Od pewnego czasu stosuje tonic przed nałożeniem podkładu i widzę, że działa rewelacyjnie nie dość, że cera mi się nie błyszczy (mam cere mieszaną) to koloryt skóry jest jednolity :) wczesniej kiedy nie używałam toniku podkład miał w różnych częściach twarzy nieco inny odcień.
 
Czytałam, że najlepszą porą na nakładanie kremu tzn skóra najlepiej go wchłania w godzinach ok 17-18. Ale i tak jasne jest, że najlepsze jego działanie jest nocą kiedy skóra odpoczywa :) tak mi się wydaje ;)

Od pewnego czasu stosuje tonic przed nałożeniem podkładu i widzę, że działa rewelacyjnie nie dość, że cera mi się nie błyszczy (mam cere mieszaną) to koloryt skóry jest jednolity :) wczesniej kiedy nie używałam toniku podkład miał w różnych częściach twarzy nieco inny odcień.
Nie wspomnialam ze przed makijazem tonik jest obowiazkowy. Przedluza zywotnosc podkladu a przez wyregulowanie cery pozwala na rownomierne jej nim pokrycie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry