reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

To tylko ja przeciw ogólnie przyjętym zasadom, zaleceniom:zawstydzona/y: Uwielbiam toniki na spirytusie. Ba! nawet sam spirytus. Mycie buzi mydłem. Wtedy mam uczucie totalnej czystości:sorry2:
 
reklama
o matko! toniku nie uzywam od podstawowki :-D chyba czas do niego wrocic
mam pytanko pewnie glownie do hrudzi ale kazda podpowiedz bedzie na wage zlota... nigdy nie mialam specjalnych problemow ze skora- tradzik, przebarwienia itp ale teraz moja cera zrobila sie cieniutka i bardzo sucha. zazwyczaj zmieniam kremy, nie trzymam sie kurczowo jednej firmy. obecnie uzywam lirene na dzien, perfecta na noc. oprocz tego mleczka do demakijazu lirene. i tyle. dodam, ze ostatnio troche schudlam i to spowodowalo, ze niestety ale powychodzily mi zmarszczki wokol oczu. mam wrazenie, ze to glownie dlatego, ze mam strasznie sucha cere. nawet bezposrednio po nalozeniu kremu nie czuje specjalnej poprawy. moze macie jakies szybkie i skuteczne sposoby na nawilzenie?
 
ze niestety ale powychodzily mi zmarszczki wokol oczu. mam wrazenie, ze to glownie dlatego, ze mam strasznie sucha cere. nawet bezposrednio po nalozeniu kremu nie czuje specjalnej poprawy. moze macie jakies szybkie i skuteczne sposoby na nawilzenie?

Ja Ci niestety nie pomogę ale podłączę się dopytania i byłabym wdzięczna za polecenie kremu pod oczy DOBREGO kremu pod oczy bo niestety ale starość zagląda mi oczy a raczej wyłazi wokół oczu:-p:zawstydzona/y::sorry:
 
Ja też mam problem z BARDZo suchą teraz skórą. Różnych kremów się łapałam, ostatnio nawet kupiłam Lirene kremowy mus matujący, co niedawno polecałyście, ale po nałożeniu jest nadal sucha , bo wchłania moja skóra jak gąbka, więc nakładam jeszcze i jeszcze raz i nadal nic. Dopiero jak nałożę zwykły krem NIVEA ten co pamiętam od dziecka , niebiesko-biały, moja buzia nie ma uczucia ściągania.
A toniku też nie używałam od małolata.
 
Ja też mam problem z BARDZo suchą teraz skórą. Różnych kremów się łapałam, ostatnio nawet kupiłam Lirene kremowy mus matujący, co niedawno polecałyście, ale po nałożeniu jest nadal sucha , bo wchłania moja skóra jak gąbka, więc nakładam jeszcze i jeszcze raz i nadal nic. Dopiero jak nałożę zwykły krem NIVEA ten co pamiętam od dziecka , niebiesko-biały, moja buzia nie ma uczucia ściągania.
A toniku też nie używałam od małolata.
Bo jesli masz cere sucha nie powinnas uzywac nic matujacego! Tylko mega nawilzajcego + witaminy
Izabela, Nuska - niestety nie poradze w kwestii kremu bo sama szukam idelanego.Nawet moje ekologiczne nie sa takie jak byc powinny:baffled: Uzywalam Weledy i Lavery i Femi i jakies nie do konca skuteczne byly.:baffled:
 
:crazy: a na pudełku jest napisane dla cery tłustej , więc kupiłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ty ciołku, logiczne,ze jak do tłustej to ma ją zmatowić, przesuszyć,a nie na odwrót:-D;-):-p
Ja coraz częściej utwierdzam się w przekonaniu (pewnie błędnie),że kremy nie mają tych superanckich działań do jakich zostały stworzone. Ja od dłuższego czasu używam Dove. Ale tylko przed malowaniem się.
 
reklama
Hruda doradz prosze jakiś dobry i nie za drogi krem pod oczy :)

Na razie kupiłam sobie z serii "Perfecta" krem do cery mieszanej. Ja mam cerę mieszaną :( niestety moje przekleństwo.
 
Do góry