reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Nuska unikaj solarium!!!!Moze jeszcze tego nie widzisz ale juz niedlugo Twoja skora bedzie w oplakanym stanie.Naprawde nie warto to jest nie tylko moje zdanie ale kolezanek z ktorymi latalysmy namietnie na solare.
To co teraz dzieje sie z moja skora to koszmar.Przebarwienia na twarzy a plecy,rece,dekolt wygladaja jakby "obsrane przez muchy"
 
reklama
Nuska unikaj solarium!!!!Moze jeszcze tego nie widzisz ale juz niedlugo Twoja skora bedzie w oplakanym stanie.Naprawde nie warto to jest nie tylko moje zdanie ale kolezanek z ktorymi latalysmy namietnie na solare.
To co teraz dzieje sie z moja skora to koszmar.Przebarwienia na twarzy a plecy,rece,dekolt wygladaja jakby "obsrane przez muchy"
Wiem że masz racje:tak: ja chodzę na solarium bardzo bardzo rzadko teraz byłam po długim czasie raz na 5 minut i wczoraj na 7 i juz nie pójdę a poszłam bo ja mam bardzo bladą karnację i to ciągłe "ale jesteś blada" dobija mnie a z tymi przebarwieniami masz rację mam na plecach piegi:szok::realmad::huh: a wcześniej (czytaj 10 lat temu:zawstydzona/y:, Jak to brzmi:zawstydzona/y:) nie miałam i to nie tylko od solarium tak po prostu od opalania :baffled: A co do solarium to
zgadzam się z Tobą całkowicie i staram się unikać choc czasami sie łamie jak teraz:zawstydzona/y::rofl2: ale w sumie dobrze że napisałaś bo chciałam iść jeszcze tylko raz a tak już sobie daruję .
 
Moje lico tez jest bardzo blade.Uzywam kremu do twarzy ktory ma samoopalacz i jest o wiele lepiej.Poza tym uzywam kremu z filtrem uv na inne nie zwracam juz uwagi.
A jak zrobi sie cieplej i bede latac wydekoltowana to bede sie smyrac balsamem samoopalajacym i bedzie gites.
 
ja też używam samoopalacza, bo na solarium po prostu szkoda mi kasy, ale powiem szczerze, że jakbym miała to na pewno bym chodziła. A co raz się żyje.
 
Moje lico tez jest bardzo blade.Uzywam kremu do twarzy ktory ma samoopalacz i jest o wiele lepiej.Poza tym uzywam kremu z filtrem uv na inne nie zwracam juz uwagi.
A jak zrobi sie cieplej i bede latac wydekoltowana to bede sie smyrac balsamem samoopalajacym i bedzie gites.

Też czasami uzywam i działa tylko strasznie brudzi nawet jak piszą że nie no chyba że masz coś godnego polecenia???
 
A ja dziś właśnie byłam na solarium:zawstydzona/y: i szczerze nie mam zamiaru rezygnować. Co roku chodzę jak przychodzi wiosna w miarę regularnie tzn np raz na tydzień a jak już mnie chwyci to raz na dwa tygodnie i odpuszczam jak już można się wydekoltować. To moje uzależnienie :zawstydzona/y: ale z drugiej strony robię tak od jakiś 5 lat ( z przerwą jak byłam w ciązy i bardzo mi tego brakowało:zawstydzona/y:) i nie mam żadnych przebarwień ani innych skutków ubocznych:no:
 
Ja szczerze jakbym miała kase jak nie mam to też chętnie skorzystałabym z tych usług : ) lubiałam leżeć sobie w cieplutkim łóżeczku
 
Ja szczerze mówiąc nigdy nie byłam w solarium i raczej z tego powodu nie ubolewam.Przypuszczam, że nie wyladuję tam w przyszłosci. Należe raczej do przeciwników tego rodzaju praktyk aczkolwiek nie mam zamiaru nikogo krytykować za to że tam chodzi. Za super przykład i jednocześnie przestrogę przed solarium mam znajomą, która ma 23 lata a wygląda na dojrzała 35 latkę ze zniszczoną cerą- bez tapety na twarzy juz sie nie pokazuje.
 
Wiecie z tym solarium to też zależy ile i na jak długo ktoś chodzi. Mam koleżankę która wygląda gorzej niż Leper:-D od wielu lat jeszcze w technikum pamiętam biegała cały rok minimum raz dwa razy w tygodniu i minimum 20 minut na maksymalnych lampach teraz faktycznie wygląda jak wygląda:nerd: ja nigdy nie przekroczyłam 15 minut ale nie chcę żeby ktoś to odebrał że się tłumaczę. To moje uzależnienie i nie zrezygnuję z niego:no: bo to też nie tyle dla mnie opalanie co relaks i taki czas tylko dla siebie zwłaszcza na łóżku z aromatoterapią:zawstydzona/y: na dobrą sprawę powszechnie wiadomo że nawet na słońcu nie powinniśmy się opalać a przecież większość to robi. Ja natomiast nie potrafię plackiem wytrzymać na słoneczku dłużej niż 20 minut a opalam się strasznie ciężko zwłaszcza nogi.
 
reklama
Do góry