reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

witam

dzis czeka mnie wizyta u lekarza dowiem sie czy juz cos przytyłam czy jednak znowu nie
niestety bedzie to wizyta bez usg
usg bede miała w poniedziałek


miłego dnia wszystkim zycze
 
reklama
Hej dziewczyny!
Kociak nie denerwuj się,najważniejsze że wszystko dobrze. że dziecko dobrze się rozwija.pewnie przybyło ładnie na wadze?
Aniulka fajnie miałaś na "wakacjach".zdjęcia super!!!fajnie razem wyglądacie!
Beacia podziwiam Twój zapał,ja opadam z sił,ledwo doszłam do siebie po gipsowaniu i sprzątaniu. moja mama i 2 siostry są za granicą i co chwilę dzwonią,żeby im coś załatwić.mam już tego dość :mad: :mad: :mad:
wczoraj dzień miałam straszny,bolała mnie głowa - bardzo,niebyłam w stanie nic zrobić od popołudnia,rano byłam na zakupach z Igorem,pokupiliśmy trochę rzeczy do szkoły,chyba przez to słońce :(
w nocy była burza i cały czas pada od rana.
Karolinka bądź dobrej myśli,musi być dobrze,nie ma innej opcji(jak pisze Gumecka z czerwcówek)
ale słodziutkie te dzieci lipcówek, nie mogę się napatrzeć.
dobra biorę się za życie,zakupy,obiad itd...... niestety nie mam się na kogo opuścić.....
miłego dnia życzę
aaa Ineczka ładnie Ci w nowej fryzurze
 
Dziewczyny jak czesto chodzicie teraz na wizyty u ginekologa? Ja zaczęłam 30 tydzień i lekarka nic mi nie mówiła, że mam teraz chodzić częściej niż co 4 tygodnie. A jak to jest u was? ::) ::) ::) ??? ??? ???
 
marta niby powiedzial ze powino wazyc okolo 2 kg bo zapomnial zwazyc
ale to jest nie mozliwe zeby tyle przybralo na wadze przez niecaly miesiac ::) ::) ::)
jak pojde do nastepnego lekarza to sie dowiem ;)
 
grooha1 ja caly czas chodze do lekarza co 3 tygodnie a czasami nawet czesciej bo mam zawsze jakies przygody nawet mi sie przytrafilo isc 2 dni po kolei :)
A narazie nic nie slyszalam o wizytach czesciej :)
 
Kociak ja przechodzę ciążę tak, że wcale jej nie czuję, nie mam żadnych "ciążowych" dolegliwości i może dlatego lekarka nie widzi potrzeby, żeby mnie częściej oglądać. Oprócz wielkiego brzucha nie mam żadnych objawów. No poza tym, że mi się trochę przytyło (do 30 tygodnia 12 kg to dużo chyba?) i mały strasznie kopie.
 
ja mam nie wiele na +
waze 51 czy 52 kg
i oprucz tego ze male mi wklada nogi pod zebra to jest kochane
A wlasnie na usg bylo juz ustawione glowka do wyjscia ;D ;D
ale jak to powiedzial doktorek ze sie jeszcze bedzie obracal z 1000 razy wiec nie ma narazie co myslec ;)
 
Moj mały to msię wierci jakby był na karuzeli, a do tego akrobata bo potrafi walić w brzuch z kilku przeciwnych stron na raz
 
reklama
to jest chyba normalne bo u mnie jest tak samo
Wczoraj z mama ogladalam jak sie bawi
wkoncu od czego ma nogi rece i glowke ??? :) :) :)
 
Do góry