reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Melanie czy ja dobrze wyczuwam??? Chyba masz dzisiaj gorszy dzień i chciałabyś pozbyć się już brzuszka????

Gdzie się podział Twój entuzjazm? Naprawdę ślicznie wyglądasz w ciąży i jak dla mnie to mogłoby Ci tak zostać, bo teraz jesteś bardzo kobieca a nie taki podlotek ;)

Chyba wiesz co mam na myśli??
 
reklama
nieeeeee
nie mam żadnego doła ;D
tylko jestem zboczona na punkcie modelowania własnej sylwetki
i chciałabym juz sobie ja modelować a nie czekac
no a o tym, ze chciałabym juz miec Paris koło siebie a nie w sobie to już nie muszę wspominac
ale ciaża jest ok
a zawsze trzeba na cos czekać w życiu, żeby było ekscytujace
 
Masz rację i podziwiam Twój zapał. Ja też lubię dobrze wyglądać ale nie mam samozapału. Latam na aerobiki i takie tam podobne bo samej w domu to nigdy nie chce mi sie ćwiczyc.
 
hej,hej kobietki :)
Witam i o zdrowie pytam.Strasznie dlugo tu nie zagladalam a przypomniala mi Melanie o tym forum bo przypadkiem spotkalysmy sie na noworodku.Wpadlam zobaczyc co slychac i az nie moge uwierzyc,ze tyle wrzesniaczkow nam sie wykluje.
Pozdrawiam was goraco i zycze wszystkiego naj,naj!!!! :-*
 
Teraz tutaj witam Ciebie Aster serdecznie ;D
no mamy juz jedno wrzesniowo - lipcowe dziecko ;D
czekamy teraz na wieści od kangurki
i wierzymy, że to będą bardzo dobre wieści :)

Aniulka ja tez jestem stadna - myslisz, że ćwicze sama w domu?
około 7 dni a potem...
celowo zapominam ;)
jutro zabieram sie za moje hantle, bo zdążyły sie zakurzyć
 
Ja na razie spasowałam ale obiecałam sobie, że jak tylko urodzę i już będę mogła to będę ćwiczyć. Jak znam życie to sama w domu nie pocwiczę. Nawet chyba nie miałabym kiedy. Zapiszę się do klubu, do którego chodziłam przed ciążą bo dowiedziałam się że prowadzą tam teraz oprócz aerobiku, który lubię ale za dużo nie daje, zajęcia z teraz zapomniałam jak to się nazywa... coś w stylu callanetics, który uwielbiałam swego czasu. ;D ;D

No i przynajmniej będzie pretekst żeby zostawić dzieci pod okiem męża i wyrwać się z domu ;D ;D ;D

Aster
ja też witam Cie serdecznie i zaglądaj do nas. Dzisiaj coś tu pusto, ale przeważnie to mamy tu wesolutko ;) ;)
 
Aniulka świetny plan ;D ;D ;D
Jeszcze oczywiście dorzuce swoje 5 groszy i polecę Tobie zajęcia bardziej intensywne z choreografią
oczywiście nie odrazu po porodzie ale troszke poźniej

Na takich zajęciach, to sie człowiek wyskacze, wypoci, poprawi kondycje i spali cellu.... badziewie :p
koordynacja sie poprawi...
najważniejsze to nie zniechecić sie na pierwszych kilku zajęciach
bo poczatki nie sa łatwe ale warto :)
Moją specjalnością są zajęcia na STEPie - super zabawa !
I efekty szybsze ;)
 
Ja też lubię zabawy na stepie. jak chodziłam na aerobik przed ciążą to dużo ćwiczyliśmy na stepie. tylko nasz instruktor dawał mało ćwiczeń rozciągających na smukłą sylwetkę. Walił na masę, jak to facet, a chodziły do niego same babki. Przyznam szczerze, że chodziłam regularnie przez pół roku, tylko latem miałam przerwę i jakoś efekty były marne.a do tego do pracy jeździłam na rowerze i w pracy też miałam sporo ruchu. a waga nie spadała. Coś tu było nie tak... Mam nadzieję że te ćwiczenia o których myślę dadzą lepsze efekty. Noi i oczywiście jeśli będziesz miała jeszcze czas o ochotę to zwrócę się do Ciebie o radę bo chyba sporo wiesz na te tematy
 
Czekałam aż Kociak podzieli się z nami swoimi wrażeniami z usg i z wizyty u gina i się nie doczekałam.... :( :(

Mam nadzieję, że wszystko gra. ;)

Ja uciekam do łóżeczka, miłej nocki wszystkim życzę. Pa pa :laugh: :laugh:
 
reklama
Wal jak w dym ;D
ale chyba Pan prowadził w inny sposób jak ja ::)
nie wykonuje na stepie ćwiczeń statycznych - powtarzanych
na typowych zajeciach zwanych STEP
tylko sobie tańczymy na stepie
zaczynamy od prostej choeografii a kończymy na juz bardziej wykręconej ;D
 
Do góry