reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Kociak o rany współczuję ci i Martynce
sama tez bym była przerażona ::)
zrób tak jak Aniulka radzi spróbuj dac jeszcze raz a jak będzie żle to koniecznie dzwoń to tej lekarki.
 
100 % ze bede dzwonic
Wiecie co chcialam wam wklejic fotki ale sie boje znowu ze bedzie to samo
::) ::) ::) ::)
a juz mam dosc jak narazie
 
A mozesz mi napisac o co chodzi bo chyba nie wyczytałam z tymi zdjęciami ::)
bo na tamtym forum to czytałam co było napisane.

i wklejaj nie przejmuj sie niczym twoje dziecko twoja sprawa ;)
 
o to chodzilo ze jakims paniusia nie spodobalo sie to ze moje dziecko spalo z psem i kotem razem
ZE to brak higieny
po 1 dziecko nie spi tam caly czas bylo to u mojego taty
po 2 to sa zwiezaki domowe i wiem co mozna wposcic co nie

Skopjowaly zdjecie martyny i wkleily do siebie na watek i zaczely mowic jaki to brak higieny i wogole
sie wq.... i napisalam pare postow a pozniej do alatki
Jesli wklejamy zdjecia to one sobie moga wszystko robic z nimi chyba ze sa podpisane
 
A z jakiego watku te cipy :p
chore jakies one są pewnie jakies przewrazliwione mamusie skaczące z byle powodu nad dzieckiem
mój pies tez nieraz wskakuje na łóżko i wącha małego kładzie sie obok Kuba nie ma alergii na sierść więc niema problemu a one wychowaja w takich sterylnych warunkach samych alergików :p
 
izis to sa przyszle mamusie :)
nie ma juz sensu sie tym przejmowac bedzie pozniej tak jak z moim bratem ciotecznym ze teraz na wszystko ma uczulenie nie moze nawet na normalniej podusi spac tylko z wata
na kota tez ma uczulenie i oni zwiezaczkow zadnych nie mieli
 
Ja też uważam, że maluch powinien, że tak powiem, doświadczyć wszystkiego, ale bez przesady. Bo potem będzie uczulone na wszystko i dopiero będzie problemów.
 
reklama
Życzę Wam miłej i spokojnej nocki :)
Mam nadzieję, że nie jesteście na mnie złe, że ja się tutaj tak "zadomowiłam"
Dobranoc :)
 
Do góry