reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Joanka pisze:
Grooha, na piffko do rynku się umówimy jak nasze bąble wyjdą z wózków. Może Siwasek i Tunia do nas dołączą ? ::)
Lato we Wrocku będzie nasze . Hip Hip. Nie ma nic słodzszego niż pierwsze kroki bąbli. A ludzie na rynku będą piszczeć jak zobaczą taką bandę czterech uczących się chodzić pijaczków. No i mamy parki Tunia i Siwasek ze swoimi laskami kontra Ty i ja z naszymi Don Juanami ;D
tak Joanka!!!!My chętnie dołaczymy!!!tylko niech juz bedzie ciepło.... :p :p
dzis bylam tylko godzine na sparze i wróclam z woda w butach :mad:a cała tamta zime w nich przeganiałam i nie przeciekały :mad: chyba musze sobie sprawic jaies porzadne buty na spacery...
 
reklama
Ineczko, melduję, że Rozalcia ucałowana :)
my przesyłamy buźki Milence,bo ona taka dzielna babka na tym szczepieniu była :)
 
witam ponownie :)
przyszlam zameldowac ze z martyna jest coraz zle
ma juz ponad 39 ma oklady z zimnej wody paracetamol 80 x4 i ibufen 3x po 3m i brak pomyslow na pomoc ::) ::)

Zaproszenia na chrzciny prawie juz zaniesione jeszcze tylko pare sztuk mi zostalo :)
ale to juz jutro
 
Kociak lekarka wie że Martynce tak się pogorszyło????

Ibufen to jest ten syrop właśnie, który bardzo ładnie i bardzo szybko zbija temperaturę, ale on jest od 6 miesiąca???
 
Kociak nie denerwuj się. Ja Cię doskonale rozumiem, bo pewnie tez bym się zdenerwowała, gdybym była na Twoim miejscu. Ale tak to już jest, bo każda ze stron będzie myślała, że ma rację. Nie ma się co przejmować.
Dla Martynki dużo zdrówka. Mam nadzieję, że szybciutko wstrętna gorączka przejdzie.
A dla Was dziewczyny przesyłam duuuuuuużoooooo pozytywnej energii :D :D
Jeszcze tylko milsza część grudnia tzn. święta  ;D, potem nowy roczek, styczeń, luty, marzec i już wiosna!!!
Swoją drogą to ja nie chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
acha Kociak jak lekarka kazała to dobrze. Po Ibufenie temperatura Martynce napewno spadnie.

Anus nie popędzaj tak czasu, bo ja najchętniej bym go cofnęła albo zatrzymała. W lutym wracam do pracy i jak sobie pomyślę o tym to mam ochote uciec i zaszyc się gdzies tak żeby mnie nikt nie znalazł. Wolałabym zostac w domu z dziecmi
 
reklama
Do góry