reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witam
Moje nogi odmowily posluszenstwa i nici z tany tany:laugh2:
Ale ja sie nawet ciesze,bo zbytnio mi sie odechcialo.
Antek mial w nocy goraczke (innych objawow brak) i wole byc przy nim wieczorem.
Stawiam na trojki bo ma fale i dunaje na dziaslach,a i w miejscu trojki ma biale dziaslo.
Tak wiec jestem dzis z wami,a i mam nadzieje,ze wy ze mna:cool2:

W pracy ruch ogromny,ale na szczescie przenielsli mnie do mojej miejscowosci tak wiec mam 5 minutek spacerkiem.
Super.

monia77 witaj.Jejku jak dawno Cie nie bylo:szok:
Ale pamietamy o Tobie wszystkie:-)
Opowiadaj jak tam Kamila!!!:-)

Edziu tylko zadnego zalamywania sie i poddawania.:tak:
WIem,ze jest Ci trudno,ale to nie trwa wiecznie.
A Macius i tak juz sporo witaminek wyssal z Ciebie,niech cos zostawi dla siostrzyczki:-)

Joanno ten smoczek musial bolec Jule:-(
Slicznie wsuwa nasza panna i oby tak dalej:happy:

Kinus chwal sie zakupami.
Ehh ale bym poszalala,a do meza wyplaty jeszcze tydzien:dry:
Misiako tez bym poszla na pazurki...
Ale sie pocieszam,ze pracuje z kolezanka-polka i mi z checia scina-podcina wloski:elvis::cool2:
Chociaz tyle mam:dry:


To jak kochane,jestescie?
 
reklama
Cora juz smacznie spi, meza jeszcze nie ma wiec siedze sama.
Sandre uspilam i zdazylam posprzatac, podlogi pomyc, wykapsac sie i relaksowac sie przed kompem :-) A tu cisza :-(
 
Martusiu ty to dzielna babka jestes :tak:
Jeszcze zdarzylas posprzatac...mysle,ze jestesmy troszke podobne.
Ja pomimo niemilozebnego zmeczenia po pracy tez pomylam podlogi i ulokowalam wszystko na swoje miejsce.
Edzia kiedys zapytala czy nasi faceci tez robia mega balagan jak sa sami z dziecmi.
Odpowiadam:TAK TAK TAK
Czasami sie zastanawiam czy w dobre drzwi weszlam,bo jak wychodze do pracy to dom pozostaje domem,ale jak wracam to na pole bitwy.
Mam tak dwa razy w tygodniu kiedy mi rece opadaja:eek:
Normalnie niedarady przejsc miedzy zabawkami,pufami,butelkami itp.
Na szczescie maz stara sie mnie sluchac i ja pomimo tego ze zabieram sie za podnoszenie wszelakiego dobrodziejstwa to wydaje tez komendy:cool2:
A ze maz w wojsku byl to wie,ze na komendy sie odpowiada uczynkiem i slucha porucznika:elvis:
Tak wiec roboty o polowe mniej:laugh2:
No wlasnie,gdzie te nasze laski:dry:
 
Hej dziewczynki

Wchodze i cóż widzę :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:

Edytko moje najszczersze ogromne gratulacje!!! Życze spokojnej przyjemnej ciązy i upragnionej córeczki


Moniu witaj po przerwie. Pisz co u Kamilki jak tam Twoja super zdolna córeczka??? Pamiętam kiedy pisalas jak slicznie zaczynała mówić. pewnie już książeczki sama
czyta prawda???
 
Aniulko dawno Cię nie było, bardzo dawno. Miło Cię widzieć;-) :-)

Ufff, zmęczona jestem, moje szczęście dopiero usnęło. Nie padło ani razu słowo cycy, zobaczymy jak będzie spał.

Anineczko wybacz, ale chyba dziś Ci nie potowarzyszę. Zmęczona jestem i chyba mnie boli brzuch...

A zatam wstępnie się żegnam.
Dobranoc.
 
witajcie kochane :happy:,

witaj Moniu,kopę...:eek:...miesięcy ;-). Ale rewelacyjnie, że wróciłaś. Opowiadaj co u ciebie i twojej zdolnej córeczki.
Jak zobaczyłam, że jesteś, to tak samo jak Aniulka, pomyślałam, że Kamilka , to pewnie już całymi zdaniami mówi :-D
Opowiadaj, opowiadaj :yes:

Aniulko, Ciebie też witam. Jak było w górach ? Czekam na reportaż poparty świetnymi fotkami :tak:
no i co u chłopaków ?

Anineczko, a czemu nici z tany, tany ?Buty kiepskie :eek: ? Czy nogi odmówiły posłuszeństwa po kilku godzinach skakania ?

Edytko, bądź dzielna i spróbuj wyspać sie troszkę w dzień. Niech mąż pobawi się z Maćkiem i ugotuje pyszny obiad :happy:

Sandra i Martusiu, a sio z katarem ....Wracajcie do zdrowia ;-)


A jeżeli chodzi o nasze wczorajsze zakupy, to wyjechalismy dosyc późno i tylko jedno centrum zaliczyliśmy. Ale za to kupione są świetne okularki i buty i upatrzona extra marynarka. CD w przyszłym tygodniu :tak:
Hankę podrzuciliśmy cioci i obie bawiły się fantastycznie.
Hanulka otworzyła nam drzwi z wypiekami na twarzy . Z uśmiechem od ucha do ucha pokazywała nam wszystkie swoje nowe zabawki. wiecie, jakieś pudełeczka, pamiątkowego baranka z Zakopanego, i inne śmieszne gadżety, którymi ciocia ją zabawiała :-)
Apety tez miała niezły.
2 banany, pół jabłka, ciasto z wiśniami, 2 parówki i pierożki z mięsem. W gościach zawsze lepiej smakuje :-D...
Teraz robi jedną kupencję za drugą :baffled:

Dziewczynki, Miłej niedzieli...
Uciekam, bo mąż wyszedł spod prysznica :rolleyes2: i teraz moja kolej :cool2:
 
Dzień dobry!

Anineczko i co wczoraj przepadłaś??? Miałaś spędić wieczór na bb;-) :-)

Kinuś Hania ma cudowną ciocię... A Ty sobie coś kupiłaś? Oj, jak ja bym polatała po sklepach:tak:

Nasza dzisiejsza nocka była bardzo spokojna. Maciuś budził się tylko 3 razy i to na 5 minut, jak się orientował, że mama jest w pobliżu to się uspokajał i zasypiał. Bez upominania się o cyca. Wstał niestety przed 7, a miałam maleńką nadzieję, że jak zasnął po 23, to pośpi do 9....

A ja mam perspektywę, że jutro do pracy.
A taaaak mi się strasznie nie chce:zawstydzona/y: :-( :no: :baffled: :dry: :cool2: :elvis: :nerd: :sick:

Miłej niedzielki:-)
 
:-) Witam:-) Jula smacznie spi,skonczylam robic mase karmelowa do ciasta i jestem troszke przeslodzona bo podjadalam troszke:laugh2:
Dzis mam dzien kucharza..upieklam cisto,piecze sie jeszcze schabik na kanapki i jeszcze pare pysznych rzeczy juz przygotowalam.

Uwielbiam tak poszalec w kuchni -tylko kto to wszystko zje:confused: skoro ja mam przed soba zrzucanie zbednych kg:eek: ale co tam..trzeba osladzac sobie zycie..a co sobie odmawiac.

Edytko super ze nocka Wam tak sprawnie poszla i bez meczenia o cycolenie...juz niedlugo bedziecie dluzej spac..zobaczysz.Mam nadzieje ze tez lepiej sie czujesz i chorubsko zostawi Ciebie w spokoju:tak:

Jak tylko JUla wstanie wybieramy sie na obiadek do mojego brata-dosc dlugo sie niewidzielismy,byly pewne spiecia na naszej drodze ale mam nadzieje ze to juz za nami;-)

Na spacerek nie poszlismy przedpopoludniowy bo malzonkowi sie nie chcialo:-( ale zato odbijemy sobie pozniej.

Kinus super ze zakupki sie udaly.Dobrze masz z ta ciocia a i ona pewnie tak samo szczesliwa z przebywania z Hania jak i Hanulka z nia:-) :tak: Mam nadzieje ze sobie tez cos kupilas?

Martusia mam nadzieje ze dzis z katarem u Was lepiej..zdrowka dziewczyny:tak: :happy: :tak: :happy: :tak: :happy:

Udanej niedzieli:cool2: :happy:
 
reklama
:-) Witam:-) Jula smacznie spi,skonczylam robic mase karmelowa do ciasta i jestem troszke przeslodzona bo podjadalam troszke:laugh2:
Dzis mam dzien kucharza..upieklam cisto,piecze sie jeszcze schabik na kanapki i jeszcze pare pysznych rzeczy juz przygotowalam.

Uwielbiam tak poszalec w kuchni -tylko kto to wszystko zje:confused:

Ja, ja, ja - mogę Wam pomóc jak chcesz:-) :-) :-) :-) :tak: :tak: :tak: :tak:

Smacznego obiadku w miłej atmosferze Wam życzę:-)
 
Do góry