reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
nooo, to i ja sie przylacze do "pupowatego" tematu ;)
z tego, co sie dowiedzialam w szpitalu - to full service zapewniaja, ale tak, jak Wy drogie Panie wole domowe zacisze, szczegolnie jesli chodzi o golenie ;)
co do lewatywy, czesto organizm sam sie oczyszcza DOGLEBNIE ;) i leci gora i dolem, kiedy zaczyna sie porod, ja na wszelki wypadek zaopatrzylam sie w jednorazowa lewatywke w aptece, i jak sie zacznie zaaplikuje sobie w domku...

strrrrasznie mi przykro i jestem zla... ale dzis oddaje komputer do "doktorka" i dopiero w poniedzialek bede miec dostep do netu :( :mad:
mam nadzieje, ze pelnia i Dzidzie beda laskawe, i ze zaden niespodziewany porod mnie nie ominie ;)

cauje Was mocno!
i trzymam kciuki - na wszelki wypadek...
 
flo żeby pojawił się suwaczek, musisz ma poczatku umieścić bez spacji [ img ] a na końcu [/ img ] :)
najlepiej jesli umieścisz go w profilu czyli Twoim koncie, wtedy będzie pojawiał się zawsze pod Twoim postem

Blanusku czekamy aż się odezwiesz a jakby co tfu... tfu... to mamy nr do siebie ;)

Edit pewnie tak samo spieszno jak nam wszystkim, tylko jak przychodzi co do czego to lekka paniczka się załącza ;D

a ja dzisiaj lece na ten wieczór panieński ;D więc odezwę się do was jutro jak wytrzeźwieję 8) ;D
 
Czesc brzuchatki, ja tak goscinnie, lipcowka rozdwjona juz ponad miesiac temu :) (podczytuje was i ogladam :))

Co do golonka i lewatywki. Ja osobiscie wierzylam w to, ze przed porodem organizm sie oczyszcza i tak tez bylo, bo w dniu porodu bylam 4 razy w ubikacji z racji kupek, ktore byly normlane (nie czyscilo mnie ::)) W czasie porodu mialam parcie na kupe, ale okazalo sie, ze to glowka juz nisko, no i obylo sie bez lewatywki i niespodzianek. Jako, ze ja ze sluzby zdrowia, to powiem, ze czasem po lewatywce moga byc problemy z wyproznieniem, juz tym naturalnym, ale to nie regula.
Golonka nie bylo rowniez, bo ja nie znosze byc "tam" wygolona,a raczej "odrastajaca" po goleniu, za to maz mnie pieknie wycial i bardzo dokladnie, a czesc wydepilowalam. Wiem, ze w Polsce w niektorych szpitalach biora na "septyk", jak kobieta ma krosteczki po goleniu, dlatego jak juz chcecie sie golic kochane to w domku chyba najlepiej i to przed jazda do szpitala.
Tu gdze jestem obecnie (UK) ani nie praktykuja golenia ani lewatywki.
To tak z innej perspektywy przedstawilam te sprawy ::) Mam nadzieje, ze nie macie mi za zle, ze tak sie wtrynilam.

Acha Na drugi dzien po porodzie zalatwilam swoja potrzebe bezbolesnie o dziwo ;)
 
Fajnie, że wpadłaś Martuśka :)
no i co tu teraz zrobić ::)

aaaa tam
zaufam położnej i zrobie to co ona będzie radziła i tyle :p

jak to mówią " "co kraj to obyczaj" i: "co człowiek to opinia" ;)
 
boję się takich zabieów jak lewatywa a na fachowość personelu medycznego wolę nie liczyć bo już nie raz się przeliczyłam...
jeszcze przemyślę tę kwestię ale jeśli już się zdecyduję to tylko w domciu!!
mam nadzieję, że mój organizm sam się oczyści.... zawsze tk jest w sytuacjach stresowych
pozdrawiam
 
A co do fenoterolu i odstawienia go... zazwyczaj niedlugo po odstawieniu rozpoczyna sie akcja porodowa wiec zapewne nowa mamusia bedzie lada dzien na forum.
Moja kolezance co chodzilysmy do tego samego doktorka odstawila fenoterol zgodnie z zaleceniem i niecala dobe pozniej urodzila synka. 31 dni przed terminem. Wczesniak ale juz sa razem w domu i maja sie swietnie.
No tylko pogratulowac odwagi i szczescia.
 
Melanie to życzę super zabawy na panieńskim, może jakieś nowe fotki jak wytrzeźwiejesz???

A co do fenoterolu to nie ma reguły, bo zdarza się też tak, że dziewczyny odstawiają i donoszą do terminu, a czasem nawet można przenosić. Tak że to nie zależy od tabletek tylko od predyspozycji macicy, rozwarcia, ułożenia dziecka i wiele innych czynników.
 
reklama
hej! widzę ,że nas coraz więcej,
fajnie
lekarz kazał mi byc przygotowanym na wszystko!!!!!
dziecko bardzo urosło, jejku co będzie dalej????
zaczęłam panikować
jutro zrobie pranie wszystkich rzeczy ;D
niestety żelazo muszę łykać, bo hemoglobina znowu spadła :mad:
co do lewatywy to przeszłam jedną, pewnie przejdę i drugą
kupię w aptece, może sama zrobie :p
o goleniu wolę sama myslec
bo niemile wspominam tamto :p
 
Do góry